Sportovní reportéři Deníku pro vás ve spolupráci s trenéry jednotlivých mužstev a dalšími odborníky přichystají vždy výběr pěti fotbalistů, kteří na sebe svým výkonem v daném kole pozitivním způsobem upozornili. A vy pak hlasováním v naší anketě na webu sami rozhodnete, kdo z nich se stane vítězem. S ním pak přineseme rozhovor. Svoje hlasy můžete posílat vždy do středeční půlnoci.

8. kolo krajského přeboru: SK Rapid Plzeň (na snímku hráči v modrých dresech) - FC Chotíkov 1932 1:2 (0:1).
OHLASY Z PŘEBORU: Souboj kolegů ovládl Chotíkov. Venku uspěly i Vejprnice

Vítězové jednotlivých kol ankety Deníku – 1. kolo: Michael Džugan (Tlumačov), 2. kolo: Jakub Záhrobský (Lhota), 3. kolo: Miroslav Lopata (Chotíkov), 4. kolo: Šimon Smola (Lhota), 5. kolo: František Polášek (Sokol Radnice), 6. kolo: Lukáš Hudec (Tachov), 7. kolo: Miroslav Lopata (Chotíkov).

Nominace (NEJ hráč 8. kola KPM)

Milan Braun (Tachov): Letní navrátilec do tachovského dresu vstřelil dvě branky svého týmu při vítězství 6:0 nad Holýšovem. I díky němu nováček krajského přeboru dál vévodí celé soutěži bez ztráty jediného bodu.

Martin Švehla (Lhota): Snajpr Lhoty delší dobu mlčel, ale že umí střílet góly, potvrdil v sobotním utkání 8. kola proti Zruči. Jeho tým deklasoval soupeře na domácím hřišti 5:0 a Švehla k tomu přispěl hattrickem.

Dominik Donate (Stříbro): Osm kol čekalo fotbalové Stříbro na první vítězství v sezoně. Baník se dočkal až o víkendu, kdy na domácí půdě sestřelil Staňkov 7:3. Dvě branky dal teprve šestnáctiletý Dominik Donate, a tak se zaslouženě objevil v nominaci v anketě Deníku o nejlepšího hráče kola.

Adam Kolář (Vejprnice): Stále ještě třiadvacetiletý fotbalista Slavie Adam Kolář režíroval dvěma přesnými zásahy výhru svých Vejprnic 3:1 na půdě Černic. V 75. minutě střídal, ale stal se hlavní hvězdou úspěšného klání.

Karel Kalivoda mladší (Nýrsko): Syn stejnojmenného trenéra a předsedy klubu FK Okula Nýrsko zařídil jedinému týmu z Klatovska v krajském přeboru vítězství doma nad velice nepříjemným Nepomukem 2:0. Skóre otevřel v 11. minutě a v závěru proměnil nařízenou penaltu.