Sportovní reportéři Deníku pro vás ve spolupráci s trenéry jednotlivých mužstev a dalšími odborníky přichystají vždy výběr pěti fotbalistů, kteří na sebe svým výkonem v daném kole nějakým (pozitivním) způsobem upozornili. A vy pak hlasováním v naší anketě na našem webu (na konci článku) sami rozhodnete, kdo z nich se stane vítězem. S ním pak přineseme exkluzivní rozhovor. Svoje hlasy můžete posílat do středečních 23.59 hodin.

Krajský přebor, 28. kolo: SK Rapid Plzeň (na snímku fotbalisté v bílých dresech) - TJ Zruč (modří) 2:2.
OHLASY Z PŘEBORU: Černice vyhořely s Baníkem, Zruč remizovala na Rapidu

Nominace (NEJ hráč 28. kola krajského přeboru)

Giuseppe Lanfranchi (FK Tachov): Zkušený fotbalista řídil domácí výhru vedoucího Tachova nad Staňkovem, když poslednímu týmu tabulky nastřílel hattrick. „Potvrdil svůj střelecký potenciál a svému tatínkovi v hledišti jistě udělal radost," řekl kouč Tachova Jaroslav Pták.

Petr Štych (TJ Slavoj Mýto): Třiatřicetiletý fotbalista Mýta byl jedním z klíčových hráčů týmu z Rokycanska při otočce na hřišti Nýrska. V 68. minutě totiž vyrovnal na 1:1 a byl na hřišti i v závěru, kdy hosté zápas obrátili. Chválil jej také mladý kouč Slavoje Matěj Spěváček, který je mimochodem téměř o pět let mladší než Petr Štych.

Matěj Štefl (SK Petřín Plzeň B): Znovu potvrdil svoje střelecké kvality a v nominaci Deníku se objevuje již poněkolikáté. Tentokrát petřínský Matěj Štefl dal dvě branky v zápase 28. kola na hřišti Nepomuku (5:2) a vyrázně tak přispěl ke třem bodům svého mančaftu. Zvlášť, když jeho první zásah znamenal vyrovnání na 2:2 a druhý gól byl nakonec vítězný.

Vojtěch Mifek (FK Staňkov): Poslední Staňkov sice prohrál na půdě suverénního Tachova 1:4, ale hrající kouč Vojtěch Mifek si svou nominaci vysloužil zcela právem. Čtyřicetiletého trenéra ostatně pochválil i kouč Tachova Jaroslav Pták. „Výborný individuální výkon předvedl hostující Mifek, který držel obranu soupeře a byl výraznou osobností hostů," ocenil.

Adam Heller (SK Slavia Vejprnice): Fotbalisté vejprnické Slavie sice v nedělním utkání 28. kola prohrávali v Holýšově 0:1, ale vyrovnání přinesla 77. minuta a trefa brzy již třicetiletého Adama Hellera, díky němuž si fotbalový tým z Plzeňska odvezl domů cenný bod, který jej ve zbývajících dvou kolech sezony udržel ve hře o konečnou čtvrtou příčku.