Sportovní reportéři Deníku pro vás ve spolupráci s trenéry jednotlivých mužstev a dalšími odborníky přichystají vždy výběr pěti fotbalistů, kteří na sebe svým výkonem v daném kole nějakým (pozitivním) způsobem upozornili.

Krajský přebor, 2. kolo: TJ Sokol Plzeň-Černice (modří) - FK Okula Nýrsko (na snímku fotbalisté v červených dresech) 1:2.
OHLASY Z PŘEBORU: Rapid přetlačil domácí Zruč, Černice padly s Nýrskem

A vy pak hlasováním v naší anketě na našem webu (na konci článku) sami rozhodnete, kdo z nich se stane vítězem. S ním pak přineseme exkluzivní rozhovor. Svoje hlasy můžete posílat do středečních 23.59 hodin.

Brankář David Edelman při zápase se Zručí.
Nejvíce pro mě hlasoval táta, culí se mladý brankář plzeňského Petřína

Nominace (NEJ hráč 2. kola krajského přeboru)

David Kroc (TJ Sokol Radnice): V minulém kole přispěl gólem a asistencí k výhře svého týmu nad nováčkem z Kaznějova a výborně si radnický fotbalista David Kroc počínal také v sobotním utkání 2. kola na půdě Baníku Stříbro. Dvěma přesnými zásahy se totiž podílel na cenné remíze 2:2.

Matyáš Kašpar (FK Nepomuk): Nepomučtí fotbalisté mají v úvodu sezony skvělou formu. Před týdnem v domácím prostředí přejeli Černice 6:1 a v nedělním utkání 2. kola získali další tři body za výhru 4:3 na hřišti Lhoty. Velkou měrou se na dílčích úspěchu podílel dvougólový Matyáš Kašpar.

Dominik Tůma (TJ Baník Stříbro): Druhý nominovaný borec ze sobotního zápasu mezi Stříbrem a Radnicemi (2:2). V dresů hostů se dvakrát prosadil již zmiňovaný David Kroc, ale zahanbit se nenechal ani domácí Dominik Tůma, který stejně jako jeho soupeř zaznamenal dva góly.

Tomáš Řehoř (SK Rapid Plzeň): Fotbalisté Rapidu zůstávají společně s Nepomukem jediným týmem krajského přeboru, který je po dvou kolech stoprocentní. A to i díky letní posile z plzeňské Doubravky Tomáši Řehořovi, jenž o víkendu vstřelil dvě branky a zařídil Rapidu vítězství 2:1 ve Zruči.

Tomáš Pekník (Košutka Plzeň): Na výhru sice stále čekají, ale fotbalisté Košutky si v sobotu připsali premiérový bod v krajském přeboru v historii klubu. Ten svěřencům zkušeného trenéra Josefa Šavlíka zařídil pohotovou dorážkou Tomáš Pekník, který upravil stav „domácího“ zápasu v azylu v Ledcích proti Holýšovu na konečných 1:1.