Na hřišti v Luční ulici jim bude od 16.00 hodin soupeřem druholigový celek FK Ústí nad Labem.

Pro fotbalisty Viktorie Plzeň to bude poslední zápas v domácím prostředí před odletem na soustředění do španělské Málagy, kam svěřenci trenéra Pavla Vrby odcestují v neděli 20. ledna.

Příznivci Viktorie si znovu užijí dvě hodiny fotbalu – zápas se stejně jako sobotní utkání proti Baníku Sokolov bude hrát čtyřikrát třicet minut, přičemž v dresu Viktorie se opět představí dvě jedenáctky.

S druholigovým FK Ústí nad Labem hrála Viktoria Plzeň naposledy v letní přípravě 2017 – Severočeši si domů odvezli pořádný příděl, když v Luční ulici podlehli Viktorii vysoko 1:8.

O branky se tehdy postarali dvakrát Krmenčík, Kopic, Bakoš, Kolář, Ivanschitz, Petržela a Řezníček, za hosty skóroval Richter.
V aktuální sezoně druhé nejvyšší soutěže FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY přezimuje FK Ústí nad Labem na šestém místě tabulky. V šestnácti odehraných zápasech při vyrovnaném skóre 23:23 vybojoval pětadvacet bodů. Na barážovou třetí pozici ztrácejí Ústečtí pět bodů.

Fanoušci Viktorie se tak opět mohou těšit nejen na stálý kádr Viktorie, ale také na nové zahraniční akvizice Joela Kayambu, Davida Beaguela, Erika Pačindu nebo talentované mladíky Pavla Šulce a Tomáše Kepla.

Pro vstup na utkání platí stejná pravidla jako na předchozí dva zápasy – jednotlivé vstupné 50 korun, vstup zdarma mají permanentkáři, držitelé platebních karet FCVP a průkazů ZTP. Stadion se otevře 90 minut před výkopem ve 14.30 hodin. Chybět nebude stánek s občerstvením a Viktoria shop.

Pavel Vrba.
Viktorii prověří v generálce tým z USA