Přesto to nakonec na první vítězství v nováčkovské sezoně FORTUNA divize A nestačilo. Byť si plzeňský Petřín připsal alespoň premiérový bod. S Čížovou totiž doma remizoval 1:1, na penalty pak byli úspěšnější Jihočeši.

„Bod je prostě málo, není to prakticky nic. Fotbal občas není fér a my jsme si to v sobotu vypili až do dna,“ litoval hlavní trenér SK Petřín Plzeň Radek Vodrážka. A on nejlépe ví, o čem mluví. Čížová se celý zápas téměř jen bránila, kouskovala hru, zdržovala. A to ji v Plzni stačilo na dva body. „Byli jsme lepším týmem od začátku až do konce. Kdybychom vyhráli 5:0, budu i tak naštvaný, protože to mohlo skončit daleko vyšším rozdílem. Šancí jsme měli hrozně moc, nejsme schopní to tam ale dostat,“ zlobí se trenér nováčka divize A.

„Jediné, co nás může těšit, je předvedený výkon. Čížová má silný tým, ale u nás místy předvedla až trapný fotbal. Vrcholem toho všeho byly penalty, které jsme prohráli. Kdybychom z toho měli alespoň dva body, tak budiž, ale takhle je bod opravdu hrozně málo,“ uzavřel zjevně rozčarovaný plzeňský kouč.