Jeho trefa v zápase 22. kola divizní skupiny A ze 13. minuty se ale jistě bude řadit mezi ty nejkurióznější a nejlehčí, které ve své kariéře dal. Po standardní situaci Lukáše Mudry chytil míč hostující gólman Mácha a snažil se rychle rozehrát. Jenomže při touze o bleskový výkop trefil svého spoluhráče, od nějž se míč odrazil právě k Arzbergerovi. Ten neváhal a druhým dotekem poslal míč k tyči. A pak slavil, byť trošku nesměle. Stejně jako jeho spoluhráči a fanoušci.

Zdroj: TVcom.cz

Arzberger ve druhém poločase přidal ještě další dvě branky. V 51. minutě využil hlavou centr Mudry a patnáct minut před koncem stál na konci pohledné akce po ose Mudra – Šmídl. I tento gól může snajpr, jenž letos ve 20 zápasech vstřelil už 14 gólů, zařadit po bok těch jednodušších, ale na zásah z úvodu utkání, kterým zvyšoval už na 2:0, ani tato laskomina do prázdné branky neměla.

Přeštice vedou republikovou soutěž FORTUNA divize A bez jediné porážky o třináct bodů. Do konce sezony se přitom hraje pouze osm zápasů. Postup týmu z jihu Plzeňska už tak může zkalit jedině jejich nevídaný kolaps.

22. kolo FORTUNA divize A: Katovice - Petřín Plzeň (červení) 3:0.
Rozjetá lokomotiva Přeštic převálcovala i Cheb, Doubravka zaskočila Lom