„Pro nás měla podzimní část totožný vývoj jako před rokem. Sám teď hledám příčiny, proč tomu tak znovu bylo. Zase tam byl určitý zlom, kdy se to celé obrátilo. Opět jsme dostávali i hodně červených karet. Navíc šlo o hráče, kteří jsou zkušení a pak nám chyběli. To nás také ovlivnilo,“ hledal Veselý příčiny špatných výsledků.

„Na konci tam byla už obrovská deka, pod kterou jsme to dohrávali. Bohužel nám nějakých šest bodů chybělo, abychom mohli být přes zimu více v klidu,“ pokračoval rokycanský trenér.

Doubravce (na archivním snímku ve žlutém) se na podzim příliš nedařilo, vybojovala jen patnáct bodů
Doubravka se na podzim trápila a vyhlíží další posily

Ten zatím sám neví, zda bude nadále pokračovat u rokycanského A týmu. „K tomu přišla i změna herního systému. Tam jsem počítal s tím, že to bude chtít nějaký čas. Zatím ale nevím, zda budu u mužstva pokračovat. Vedení si vzalo týden na rozmyšlenou. To mě trochu překvapilo a jsem z toho i jako rodák z Rokycan zklamaný,“ přiznal sedmatřicetiletý trenér.

„Udělali jsme v týmu spoustu změn, a to nejen na hřišti. Parta se utužila, kluci se více zapojili do dění v klubu. Ale jestli se chce vedení koukat jen na výsledky a přivést zase nějakého trenéra zvenčí, který si sem bude jezdit pro výplatu, u toho být nechci. Samozřejmě výsledky nejsou ideální, ale čekal bych větší podporu,“ říkal upřímně Veselý.


Načítám tabulku ...
Lukáš Hudec (v modrém v popředí) dříve bavil tachovské diváky svými brankami, nyní bude mít na povel celý tým
Tachov už má nového kouče, divizní tým převezme jeho bývalý kanonýr