„V Rokycanech pokračuju. Budeme řešit rozšíření realizačního týmu, abychom najeli na nějakou dlouhodobou vizi, mělo to nějaký směr. Ještě teda si s vedením vyjasníme nějaké věci," vysvětloval Michal Veselý, který přiznal, že neměl během nejistého období nouzi o nabídky z jiných klubů.

„Nakonec nebyl můj konec na lavičce horký, jak to na první pohled vypadalo. Vedení si muselo dát pro a proti. Každopádně jsem dostal hned, co vyšla ven informace, že bych mohl skončit, řadu nabídek. Chtěl jsem tak mít co nejdříve jasno," upřesnil sedmatřicetiletý kormidelník.

Podzimní část divize nabídla řadu zajímavých momentů a zápasů
ANKETA DENÍKU: Kdo byl nejlepším fotbalistou podzimní části divize?

Nyní se tak může soustředit na skladbu týmu. „Mám jen nějaké lehké náznaky, že by někdo chtěl zkusit něco jiného. Obecně není nová informace, že mladí kluci nejsou příliš trpěliví. Stěžují si, že mají málo herního prostoru. Za mě ale je třeba dodržet tu dobu zrání, nejde to hned. Oni si myslí, že jsou bezchybní, mají zároveň svojí hlavu. Snažím se s nimi komunikovat, i když to není vůbec jednoduché. K nějaké obměně kádru stoprocentně dojde," je si Veselý jistý.

Co se týče posil, zůstává rokycanský trenér opatrný. „Potřebovali bychom středního záložníka v ideálním věku a útočníka. Ale po těchto hráčích touží všechny týmy. Bohužel máme v týmu věkovou mezeru ve střední generaci. Ta by měla tvořit jádro týmu, ale nemáme ji. Pokud nechceme kupovat hotové hráče, musíme si je vychovat, což nejde během jedné sezony," dodal lodivod celku z Husových sadů.

Trenér fotbalistů Rokycan Michal Veselý stále nemá jasno o své budoucnosti.
Veselý je zklamaný z přístupu vedení