Senzace na úkor druholigového soupeře byla blízko. Nakonec se však Klatovy musely před favorizovaným Táborskem sklonit. Po včerejší porážce 1:2 svěřenci trenéra Michala Čadka v poháru končí. Klatovské dostal po hodině hry do vedení Jakub Szedmák, ale hosté dvěma slepenými góly v posledních deseti minutách skóre otočili ve svůj prospěch.

„Kluky musím za předvedený výkon pochválit. Zápas se pro nás vyvíjel dobře, bohužel v závěru jsme dvakrát inkasovali. To, co jsme ale slíbili fanouškům, jsme splnili. Hráči bojovali na sto procent a o postup se rvali až do posledních chvil. Jsem moc rád, že jsme mohli naše příznivce potěšit a udělat jim naší hrou radost. Pro to se fotbal vlastně hraje,“ hodnotil utkání klatovský kouč Michal Čadek.

SK Klatovy 1898 - MAS Táborsko 1:2

Poločas: 0:0. Branky: 60. Szedmák – 79. Musiol, 82. Ndiaye. Rozhodčí: Královec. ŽK: 0:0. Diváci: 250.

Klatovy: Rojík – Tříška, Pavlovič, Janda, Mészáros, Diviš, Dolanský (57. Bošek), Bálek (80. Cibulka), Krejčí, Szedmák (83. Marek), Sojka. Trenér: Michal Čadek.

Táborsko: Zadražil – Ngimbi, Zárybnický, Ndiaye, Pilík, Vandas (62. Musiol), Klusák, Březina, Berešík (69. Pfeifer), Kopřiva (46. Frýdek). Trenér: Kamil Tobiáš.