„Začali jsme ve středu 10. ledna. Budeme trénovat předešvím kondici, abychom byli dobře připravení. Času máme na to dost," řekl trenér Doubravky Pavel Vaigl, který si je vědom, že jeho tým musí na jaře zabrat, aby se co nejdříve dostal mimo záchranářské starosti. 

„Hodně bodů jsme na podzim poztráceli především kvůli remízám. To chceme změnit. Zároveň jsme dostávali i celkem hloupé góly, které nás stály několik zápasů," vysvětloval lodivod SENCA.

Program přípravných zápasů Doubravky: sobota 20. ledna, 10.00: Doubravka - Ostrov (hřiště SENCO UMT), sobota 27. ledna, 10.00: Doubravka - Horní Bříza (SENCO UMT), sobota 3. února, 10.00: Doubravka - FCVP U19 (SENCO UMT), sobota 10. února, 10.00: Doubravka - Tachov (SENCO UMT), sobota 17. února, 14.00: Doubravka - Lam (UMT SENCO), sobota 24. únpra: Doubravka - SPVGG Weiden (Weiden), sobota 2. března, 15.00: Doubravka - Březová (SENCO UMT).

Jak bývá zvykem, tak nabídla bitva mezi Třemošnou a Rokycany napínavou podívanou.
Drama v Třemošné nabídlo neuvěřitelných sedmnáct branek

Ten se netajil po konci podzimní části, že by rád přes zimní období posílil svůj tým. Kdo prozatím dorazil na Doubravku?

„Někteří kluci jsou u nás na zkoušku. Skopový, Renza z Mariánek. Koudele, Šmíd z Holýšova, pak se vrátil Křen. Vyzkoušíme je a uvidíme, kdo z nich u nás zůstane," prozradil zkušený kormidelník, jenž potvrdil i nějaké odchody. 

„Někteří kluci odejdou, aby měli větší herní prostor, jde například o Fleissiga nebo Jandíka. Nezůstane ani Kalina, kterému nedovolí zdravotní stav hrát takovou soutěž. Je to škoda, je to šikovný hráč, ale bohužel nemůže plnohodnotně trénovat," zamrzelo Vaigla. 

Fotbalisté plzeňské Viktorie v zimní přípravě v areálu v Luční ulici na Roudné.
Posily poprvé v akci. Fotbalisté Plzně vyzvou Žižkov v derby Viktorií