Aritma – Klatovy 2:0
Bojovný souboj rozhodly ve prospěch Pražanů dvě standardní situace. Domácí skórovali z přímého kopu a penalty. „Vyrovnané utkání, zápasu by spíše slušela remíza. Tentokrát při nás ale nestálo potřebné štěstí, které nás provázelo prakticky celý podzim,“ smutnil trenér Klatov Michal Čadek.
Poločas: 0:0. Branky: 62. Junek, 74. z PK Macek. Rozhodčí: Štuk. ŽK: 1:3. Diváci: 80.
Klatovy: Hrachovec – Dolanský (84. Bošek), Žáček, Janda, Cibulka (70. Pavlovič) – Sojka (70. Diviš), Vojtko (59. Szedmák), Tříska, Jůda, Bálek – Krásný (80. Marek). Trenér: M. Čadek.

Doubravka – J. Hradec 3:2
„Kluci na hřišti nechali všechno a vybojovali nesmírně cenné tři body. Po výhře jsme poskočili v tabulce a přece jenom bude zimní přestávka o něco veselejší,“ byl rád lodivod Senka Jaromír Šimr.
Poločas: 2:1. Branky: 23. Roubal, 37. Skopový, 83. P. Krejčí – 21. Toman, 50. Janák. Rozhodčí: Kolátor. ŽK: 3:3. Diváci: 200.
Doubravka: Turek – Světlík (68. Ungr), P. Knakal, Novák, Stružka – Petrželka, P. Krejčí – D. Skopový (89. Shklyarskyy), J. Trojanec (90. Motl), Künstner – Roubal (85. Šural). Trenér: Jaromír Šimr.

Přeštice – Admira 0:0
„Bod proti prvnímu týmu tabulky bereme. Vycházeli jsme z obrany a celkově utkání nabídlo málo šancí. Škoda jen pokutových kopů, v nichž se nám tradičně nedařilo,“ hodnotil duel kouč Přeštic Luboš Vašica.
PK: 3:5. Poločas: 0:0. Rozhodčí: Němec. ŽK: 1:3. Diváci: 200.
Přeštice: L. Růžička – Staněk, M. Růžička, Lecjaks, T. Přibáň – Kristl (78. Sýkora), Mudra, Blahoudek, Duchek, Kulhánek – Strejček (63. Pavlík). Trenér: Jaromír Šimr.

Tachov – Táborsko B 4:4
„Nečekali jsme, že Jihočeši přijedou s takto posíleným kádrem, kdy měli hned osm hráčů z áčka. Stále jsme dotahovali náskok soupeře a zisk dvou bodů je příjemný,“ prohlásil hrající trenér Tachova Jan Matas.
PK: 5:3. Poločas: 1:1. Branky: 45. a 66. M. Skopový, 47. Čížek, 79. Kůžel – 16. a 59. Klusák, 50. Radosta, 63. vl. Tušl. Rozhodčí: Nejedlo. ŽK: 3:1. Diváci: 120.
Tachov: Valeš – Tušl (79. Vaďura), Ruda, M. Knakal, Blažek – M. Skopový (86. R. Skopový), Matas, Braun, Habart – Kůžel, Čížek (83. Šácha). Hrající trenér: Jan Matas.

Ostatní výsledky 15. kola divize A: Čížová – Dobříš 3:2 (3:0, 22. Lukeš, 38. Jirouš, 44. Polodna – 49. Matějka, 54. Kozohorský), Rakovník – Beroun 1:1 (PK: 4:5), M. Lázně – Soběslav 4:3 (2:1, 11. Nedbalý, 35. Denk, 47. Kravar, 73. Pěček – 14. a 80. Vaněk, 81. Kutner), Sedlčany – Hořovicko 5:0 (2:0, 19. z PK a 89. z PK Brotánek, 8. Němec, 55. Krůta, 73. Lípa).