„Není to pro nás dobré. Mysleli jsme si, že budeme mít tak o sedm bodů víc. Je to pro nás zklamání, ale nedá se nic dělat. Musíme pracovat na zlepšení a zvládnout lépe druhou část soutěže, abychom se v klidu zachránili,“ vysvětloval lodivod SENCA Pavel Vaigl.

Nováček z Tachova (na snímku v modrých dresech) se s podzimní částí soutěže rozloučil porážkou 0:3 s Petřínem (v červeném)
Divizní Tachov hledá po podzimu nového trenéra

Doubravka zaznamenala rekordní počet nerozhodných výsledků, když si hned z devíti zápasů odnesla právě jeden bod. „Remíz bylo opravdu moc. Někdy jsme měli i smůlu. V posledních dvou zápasech si vybrali slabší chvilku i naši gólmani, což nám také nepomohlo. Mrzí nás to. Zároveň v útočné fázi to nebylo takové,“ pokračoval ostřílený trenér, který působí v plzeňském celku od letošního léta.

Před sezonou dorazilo na Doubravku několik zkušených hráčů, další by měli v zimě přibýt. „Chceme jednoho až dva hráče, kteří nám mohou ihned pomoci. Rádi bychom přivedli někoho ve střední generaci okolo 25 let. Hlavní ale bude kvalitně potrénovat a co nejlépe se připravit na druhou část sezony,“ je si vědom Pavel Vaigl.

Dohrávka 14. kola FORTUNA divize A: SK Petřín Plzeň (červení) - FK Tachov 3:0 (2:0).
Petřín v dohrávce zdolal hladce Tachov a přezimuje druhý