„Nebojíme se toho, třeba v NHL je přece běžné, že hrají týmy dva dny po sobě,“ usmíval se plzeňský kouč Radek Vodrážka. A jak tahle neobvyklá situace nastala?

Už delší dobu měl Petřín domluvenou předehrávku posledního kola divize, v níž přivítá v pátek od 18 hodin jihočeský Spartak Soběslav. No a protože o minulém víkendu byl kvůli průtrži mračen odložen jeho zápas v Tachově, domluvili se oba kluby, že ho odehrají už teď ve čtvrtek od 18.00.

„Nechtěli už jsme měnit původní dohodu se Soběslaví. Rozdělíme mančaft na dvě party, první nastoupí v Tachově a druhá bude připravena o den později na domácí zápas,“ reagoval lakonicky petřínský kouč Radek Vodrážka. A to pak ještě budou muset jeho svěřenci odehrát za béčko nedělní zápas krajského přeboru v Mýtě.

S divizí se opak rozloučí v pátek 14. června od 18 hodin v Rokycanech. No a pak už se petřínští fotbalisté pomalu začnou chystat na příští sezonu v České fotbalové lize. A to ještě 22. června vyzvou v rámci Dne Petřína od 10.30 hodin čtvrtfinalistu Evropské konferenční ligy Viktorii Plzeň.