Parta vedená trenérem Radkem Vodrážkou se po dvou vítězných zápasech s týmy hrajícím nejvyšší přebor Plzeňského kraje (Nýrsko 5:2, Chotíkov 2:0) utkala na domácím hřišti s třetiligovými Domažlicemi.

Rozdíl soutěží byl na umělé trávě na Slovanech znatelný a Chodové v Plzni nakonec zvítězili vysoko 7:2. „Samozřejmě, že rozdíl obou týmů byl na hřišti vidět. Je to stejné, jako kdybychom hráli my s celkem, který nastupuje v krajském přeboru. Ale musím říct, že s výkonem hráčů jsem relativně spokojený. Proti Jiskře jsme neodehráli vůbec špatné utkání. Výsledek 2:7 je pro nás možná trošku krutý,“ hodnotil sobotní duel trenér Petřína Radek Vodrážka.

Do vedení se už v 12. minutě dostala zásluhou Kropáčka Jiskra Domažlice. Ve 28. minutě ale bylo na Petříně vyrovnáno. Nařízený pokutový kop proměnil Bílik. Poté ale favorité z Domažlic vzali zápas pevně do svých rukou a nakonec slavili přesvědčivé a vysoké vítězství. Mimochodem, jednu branku Chodů zaznamenal i Daniel Černý, jenž podzimní část sezony strávil právě na Petříně.

Poslední dva přípravné duely hrají Plzeňští v sobotu. Nejprve na domácí umělce vyzvou od 10.00 hodin Černice, poté v ryzí poledne Baník Stříbro.

SK Petřín Plzeň - TJ Jiskra Domažlice 2:7

Poločas: Branky: Bílik z penalty, Vohrna – Kropáček 2, Dvořák 2, Mužík, Pavlík, Černý. Hřiště: UMT Petřín Plzeň.