„Vše odtrénujeme v domácích podmínkách v našem areálu. V plánu máme tři tréninky týdně a o víkendu pak přátelský zápas," řekl lodivod plzeňského celku.

Ten bude pracovat s podobným týmem, který měl na podzim. Potvrzený už byl návrat zkušeného útočníka Lukáše Roubala. Zároveň by se měli zapojit do tréninku i ostřílený David Novák a talentovaný Kalina, kteří se vrací po zranění.

„Stáhli jsme si hráče, které jsme měli na hostování. Zároveň se k nám připojí i nadějní dorostenci. Máme v plánu i vyzkoušet nějaké hráče odjinud. Zatím ale je všechno v jednání. Každopádně chceme mít na začátku širší kádr, aby tam byla zdravá konkurence. Postupně ho pak budeme redukovat, abychom šli do sezony s počtem 18 hráčů," vysvětloval Josef Michálek.

Jan Sýkora píše z Benidormu: Jsme ve Španělsku, rád si dám rybu

Otázkou akorát zůstává, zda bude moci i na jaře počítat se záložníkem Markem Patrovským, který je znovu na zkoušce ve třetiligovém Králově Dvoře.

„Uvidí se, jak to dopadne. Byl tam na zkoušce i v létě a podzim se mu poměrně vydařil," řekl zkušený kouč.

První přípravný zápas odehraje Doubravka v sobotu 21. ledna, kdy se utkání od 10.30 s dorostem Viktorie U19.

Program přípravných zápasů Doubravky: 21. ledna od 10.30: Viktoria Plzeň U19, 28. ledna: soupeř v jednání, 4. února od 10.00: Tachov, 11. února od 10.00: Vejprnice, 18. února od 10.30: Březová, 25. února od 14.00: Chotíkov, všechny zápasy hřiště UMT SENCO. 

Viktoriáni odcestovali na soustředění do Španělska.
Viktoria zamířila ladit formu. Bassey zůstal v Plzni, chybí i trojice zraněných