Jak jste viděl vítězný zápas s Doubravkou?
Nám se naštěstí povedlo dát první gól. Klíčové asi bylo, že brzy musel pro zranění brzy střídat hostující Roubal. Mně se potom podařilo brzy vstřelit gól, při druhém využil Adam (Kohout) chybu gólmana a ve druhé půli jsme je dorazili dvěma góly.

Takže tři body zůstaly zaslouženě na Petříně?
Jasně. Senco nemělo žádnou velkou šanci, měli jsme zápas jednoznačně pod kontrolou. Ve druhé půli jsme je dorazili dvěma góly.

Byl to váš první hattrick v divizi? Co vás bude stát?
Jojo, byl první. Nějaká směšná částka tam je vypsaná, asi pětistovka. Zaplatím samozřejmě rád.

FORTUNA divize A (17. kolo): SK Petřín Plzeň (na snímku fotbalisté v červených dresech) - SENCO Doubravka (žlutí) 4:0.FORTUNA divize A (17. kolo): SK Petřín Plzeň  - SENCO Doubravka (žlutí) 4:0.Zdroj: Deník/Petr Eret

A vy jste se rázem se sedmi vstřelenými góly dotáhl na spoluhráče Jana Vodrážku…
Ale nemyslím si, že by to bylo jen o nás dvou. Branky dávají i další, třeba Provi (Michal Provod, mladší bratr slávisty Lukáše – pozn. aut.). Nehrajeme vyloženě na jednoho střelce.

Berete divizi jako strop nebo byste si troufl i na vyšší soutěž?
Fotbal pro mě není sice to hlavní, mám i civilní zaměstnání, ale dávám mu všechno. Doufám, že jednou přijde nabídka z vyšší soutěže, přemýšlel bych o ní. Už jsem byl jednou na zkoušce v Domažlicích, ale neklaplo to. Nebo ještě lepší by byl postup s Petřínem do ČFL (úsměv).

Můžu se zeptat, jaké je vaše povolání?
Mám živnost. Dělám střechy, tesařina, klempířina a pokrývačství.

Pojďme ale zpátky k fotbalu, kdo je hráčem podle vašeho gusta?
Myslíte, jestli mám nějaký idol? Z české ligy se mi líbí, jak hrajou viktoriáni Bucha s Kalvachem. No a z těch ostatních si myslím, že jsou teď nejlepší Hložek a Schick.

Proti Buchovi s Kalvachem jste měl možnost zahrát si v lednové přípravě a nevedl jste si vůbec špatně. Petřín podlehl obhájcům titulu jen 1:3 a …
Mně se povedlo vstřelit gól (úsměv).

FORTUNA divize A (17. kolo): SK Petřín Plzeň (na snímku fotbalisté v červených dresech) - SENCO Doubravka (žlutí) 4:0.
OHLASY Z DIVIZE: Petřínský Demeter rozhodl derby hattrickem, Horní Bříza má bod