Sportovní reportéři Deníku pro vás ve spolupráci s trenéry jednotlivých mužstev a dalšími odborníky přichystali výběr šesti fotbalistů, kteří na sebe na podzim (pozitivním) způsobem upozornili. A vy pak hlasováním v naší anketě na našem webu (na konci článku) sami rozhodnete, kdo z nich se stane vítězem. S ním pak přineseme exkluzivní rozhovor. Svoje hlasy můžete posílat do neděle 10. prosince do 23.59 hodin.

Trenér béčka Viktorie Josef Parlásek může být s podzimní částí spokojený.
Parlásek: Podzim bývá vždy takový nahoru, dolů

Lukáš Roubal (SENCO Doubravka): O tom, jak je pro Doubravku klíčovým hráčem, se SENCO přesvědčilo v době jeho absence kvůli zranění. Útok tak postrádal šikovného ofenzivního záložníka, který, přestože chyběl skoro dva měsíce, stihl vstřelit šest branek. 

Vojtěch Suchý (SK Petřín): Petřín zažil výborný podzim a mohl se opřít výborné výkony několika hráčů. Gólman plzeňského týmu stabilizoval svoji formu a byl základním stavebním kamenem týmu. Svými jistýmy zákroky dával klid svému mužstvu a podmanil si petřínskou branku. 

Pavel Kořínek (SK Tachov): Byl po celou podzimní sezonu hráč, který si držel u nováčka soutěže stabilně výbornou formu. V Tachově si podmanil díky své rychlosti jako wingback celou pravou stranu, zároveň díky své univerzálnosti mohl naskočit i na jiných postech. K tomu lídr tachovské kabiny přidal na podzim čtyři góly. 

Milan Mészáros (SK Klatovy): Dlouholetá defenzivní opora Klatov podávala na podzim stabilní výkony a patřila k hlavním stavebním pilířům kádru mladého trenéra Matěje Spěváčka. Zároveň zvládl vstřelit i tři branky. 

Vojtěch Černý (Jiskra Domažlice B): Rezerva Domažlic v podzimní části hodně často měnila svoji základní sestavu. Černý však, přestože sbíral zápasové minuty i o ligu výše, patřil k důležitým pilířům v ofenzívě. Domažlický univerzál, který může nastoupit v útoku, na podhrotu, nebo na pravém křídle, vstřelil na podzim šest branek. 

Dan Houdek (SK Rokycany): Velezkušený gólman, jenž prošel plzeňskou Viktorií a chytal i ve třetí lize, si drží dlouhodobě stabilní výkonnost. V Rokycanech, kterým se na podzim nedařilo, byl jedním z mála, jenž snesl přísnější měřítko. 

Fotbalista Petřína Jan Treml (na snímku v červeném v zápase s Nýrskem) nastupoval za podzim za oba týmy celku ze Slovan.
Dokopná se povedla, všichni jsme jí přežili, směje se Treml