Jedinou branku utkání totiž ve 28. minutě vstřelil hostující Koutský, a tak Klokani na západě Čech vyhráli těsně 1:0. „Nevyšlo to,“ posteskl si malinkou chvíli po prohraném zápase trenér viktoriánů Josef Parlásek.

2. kolo FORTUNA ČFL, skupina A: FK Králův Dvůr - FK ROBSTAV Přeštice (hráči ve žlutých dresech) 4:1 (1:0).
FOTO, VIDEO: Tři roky a dost. Přeštice padly, Cábelíci je vyučili z produktivity

„Prohospodařili jsme první poločas, ve kterém jsme hráli na moc doteků, chyběla nám rychlost, nápad i šance. Těžko říct, čím to bylo. Soupeř naopak z jediné příležitosti skóroval,“ hodnotil značně zklamaný trenér úvodní dějství nedělního střetnutí. „Ve druhé půli jsme se sice zlepšili, ale už jsme nedokázali s výsledkem nic udělat,“ dodal devětatřicetiletý kouč se smutným hlasem.

Z archivu: Béčko fotbalové Viktorie Plzeň prohrálo 0:1.Zdroj: FCVP

Šanci na reparát ale viktoriáni mají už další neděli, kdy v rámci 3. kola áčkové skupiny FORTUNA ČFL nastoupí od 10.15 hodin v Praze na Admiře, která na úvod sezony těsně porazila béčko Dukly Praha (2:1) a o víkendu remizovala na půdě Sokolova 1:1. V loňském ročníku družina trenéra Parláska dokázala v hlavním městě republiky zvítězit, a to 3:2. Doma pak se soupeřem uhrála nerozhodný výsledek 1:1, když sice dlouho vedla, ale Pražané v první minutě nastavení nakonec poněkud šťastně vyrovnali.

FC Viktoria Plzeň B - Bohemians 1905 B 0:1

Poločas: 0:1. Branka: 28. Koutský. Rozhodčí: Tupý – Toucha, Brom. ŽK: 0:2 (56. Těšínský, 82. Marhoul). Diváci: 110. FC Viktoria Plzeň B: Tvrdoň – Oravec, Fišer, Čihák F. (61. Aubrecht), Vach – Qose (61. Sojka), Pešek – Kronus (61. Vrba), Trusa, Cadu – Dedič (61. Gaszczyk). Trenér: Josef Parlásek. Bohemians Praha 1905 B: Soukup - Farkaš, Koubek (78. Wexler), Novák, Kadlec, Hála (46. Bárta), Těšínský (61. Dostál), Koutský (78. Marhoul), Damašek (88. Mareš), Krch, Vilotič. Trenér: Dalibor Slezák.

Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...
2. kolo FORTUNA ČFL: TJ Jiskra Domažlice (hráči v bílých dresech) - Povltavská Fotbalová akademie 4:1 (3:0).
FOTO, VIDEO: Jiskra na Chodské slavnosti vyhrála, dva góly dal kanonýr Zajíček