„Po tom, co jsem byl odvolán v Plzni, jsem hned dostal nabídku od Přeštic. A třetí liga se neodmítá. Má už svou kvalitu a můžu tam pracovat s dobrými hráči,“ je Daniel Prokop nadšený z nové štace, na níž se zároveň potká i se svým synem, který je součástí kádru Robstavu.

„Beru to jako novou zkušenost. Už jsem tam měsíc a musím říct, že jsem spokojený. Navíc jsem po pěti letech mohl trénovat i svého syna, tak jsem rád, že jsem se mu mohl věnovat i na trávníku,“ říká s úsměvem zkušený lodivod, který necítí žádnou hořkost z předčasného konce u plzeňských fotbalistek.„Už jsem toho měl po těch letech, co jsem tam strávil, celkem dost. Ale rozešli jsme se v dobrém. Za pár dnů se chystám na viktoriánskou dokopnou,“ prozradil nový asistent trenéra Přeštic.

V posledních dvou podzimních zápasech vedl ženy Viktorie trenér Pavel Vacek. Pod jeho vedením remizovaly fotbalistky se Slováckem 1:1 a se Slavií prohrály 1:4.Zimní pauzu stráví Plzeň na pátém místě s osmibodovou ztrátou na čtvrtý Liberec. Ten drží poslední vstupenku do nadstavbové skupinyo titul. Jelikož zbývá odehrát na jaře pouze tři kola, Viktorie nejspíše zamíří znovu do skupiny o záchranu.

AUTOGRAMIÁDA v plzeňském OC Olympia přilákala stovky fanoušků Viktorie Plzeň, teď pro ně klub přichystal tradiční vánoční setkání přímo v Doosan Areně.
Vánoce na Viktorce. Focení s pohárem i esportové souboje s T9Lakym