Robstav, který od ledna sehrál už čtyři duely a pokaždé uspěl, ale teď poprvé klopýtl, když v Brozanech remizoval 2:2. O branky týmu trenéra Stanislava Purkarta se postarali Martin Petr s Abdulrasheedem Itopaem Musou.

Ibrahima Ndiape Sow má v FK Robstav, který o víkendu přejel Březovou, nového parťáka. Zatím na zkoušce.
Za Robstav hrál mladý Senegalec. Co o něm řekl trenér Purkart?

„Hrálo se za velkého větru, takže ovládání míče bylo trošku složitější a některé pasáže hry byly malinko neurovnané. Přesto si myslím, že jsme měli herně i na šance navrch, dvakrát vedli, ale soupeř dokázal pokaždé vyrovnat. Mrzí mě zejména druhá branka, kterou jsme inkasovali zhruba dvě minuty před koncem," říkal čtyřiapadesátiletý kouč Robstavu bezprostředně po skončení duelu.

Celkově byl ale spokojený. „Brozany mají kvalitní tým a také tento zápas nám ukázal, že na tom nejsme úplně špatně. Je před námi sice ještě dost práce, ale myslím si, že jdeme tou správnou cestou," domnívá se ostřílený lodivod.

Jeho tým pokračuje v tvrdém tréninkovém drilu, a v posledním měsíci před startem jarní poloviny áčkové skupiny FORTUNA ČFL sehraje ještě několik zápasů. Ten nejbližší už v sobotu 10. února od 10.15 hodin na umělé trávě v Přešticích proti Baníku Most / Souš - tedy dalšímu celku z vedlejší skupiny České fotbalové ligy (třetí nejvyšší tuzemská soutěž).

Fotbalisté SK Petřín Plzeň (na archivním snímku hráči v červených dresech) hrají v sobotu s Nýrskem a německým Lamem.
Zimní příprava: Petřín čeká domácí dvojzápas, Robstav hraje v Brozanech