Domácí tým se ujal vedení po deseti minutách hry, kdy využil hrubou chybu v obraně Robstavu. Hostující obránce dal brankáři Hrabačkovi, který byl mimo vápno své branky, slabou malou domů, tu pak vystihl domácí Liška, jenž lehce poslal míč do prázdné branky. Hostům se ale povedlo rychle vyrovnat. Po rohovém kopu se míč po odrazu snášel na zadní tyč, kde si ho našel Sow, jenž špičkou kopačky usměrnil balon mezi tři tyče.

Po přestávce se vyrovnaný zápas změnil po ostrém zákroku Lance, jenž u lajny přejel Štursu. Za svůj zákrok obdržel domácí hráči ihned červenou kartu. Robstav měl od té doby územní převahu proti oslabenému soupeři. Největší příležitosti si hosté vypracovali v v úplném závěru. Gólovky Chocholouška a a Štursy ale zlikvidoval skvělými zákroky brankář Benada.

Tohle jsou okamžiky, které nechcete na fotbale vidět, otřesený brankář Jindřich Staněk opouštěl trávník Doosan Areny na vozítku.
Krve by se ve mně nedořezal, reagoval trenér Koubek na zranění brankáře Staňka

„Šedesát minut to bylo vyrovnané utkání. Po vyloučení jsme měli navrch a byly tam šance na gól, domácí brankář se ale několikrát vyznamenal. Zároveň jsme si ale museli dávat pozor na zadní vrátka, protože domácí se neustále snažili hrozit z brejků,“ prohlásil lodivod Robstavu Stanislav Purkart.

Povltavská FA - Robstav 1:1
Poločas: 1:1. Branky: 11. Liška – 15. Sow. Rozhodčí: Fišer – Vojtěch, Bečvář. ŽK: 1:4. ČK: 1:0 (53. Lanc). Diváci: 419. Sestava Přeštic: Hrabačka – Tvaroh, Chocholoušek, Kraml (68. Buneš), Havel (77. Černý), Štursa, Petr (15. Musa), Skála, Zeman, Sow, Šulc.

Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...
FORTUNA divize A, 10. kolo: SK Petřín Plzeň (na snímku fotbalisté v červených dresech) - TJ Jiskra Domažlice B 6:1.
OHLASY Z DIVIZE: Petřín deklasoval béčko Domažlic, Doubravka doma jen remizovala