„Výkon v prvním poločase byl z naší strany velmi dobrý. Soupeře jsme podle mého názoru přehrávali, byli kompaktní a dali branku na 1:0. Pak jsme šli sami na branku, ale velkou příležitost jsme bohužel neproměnili, a tak přišel trest, kdy domácí ze standardní situace vyrovnali,“ hodnotil přeštický trenér Stanislav Purkart obraz hry v úvodním dějství, který skončil nerozhodně 1:1.

Fotogalerie: FC Slavia Karlovy Vary - FK ROBSTAV Přeštice 3:1 (1:1)

„Ve druhém poločase byla naše hra taková roztrhaná. Soupeř nás nakonec dokázal přetlačit, vstřelil dvě branky a vyhrál. Škoda jen naší velké tutovky za stavu 1:1. Kdybychom ji proměnili, mohl se zbytek zápasu vyvíjet jinak,“ dodal.

FC Slavia Karlovy Vary - FK ROBSTAV Přeštice 3:1 (1:1). | Video: Daniel Seifert

Zatímco v táboře Přeštic zavládlo zklamání, na druhé straně barikády panovala pochopitelně spokojenost. „Jsem rád, že jsme v posledním domácím zápase urvali tři body,“ neskrýval radost za úspěšnou domácí tečkou trenér karlovarské Slavie Marian Geňo, který opět vypomohl svému týmu přímo na hřišti.

FC Slavia Karlovy Vary - FK ROBSTAV Přeštice 3:1 (1:1)

„Přeštice byly v první půli lepším mužstvem, my se do nich vůbec nemohli dostat, těžko se jim pak i odebíraly míče,“ uznával karlovarský lodivod Marian Geňo, že hosté dělali jeho výběru v úvodu utkání nemalé starosti.

FC Slavia Karlovy Vary - FK ROBSTAV Přeštice 3:1 (1:1). | Video: Daniel Seifert

Jako důležitý moment označil gól do šatny, který ve 45. minutě vstřelil Vyleta. „Druhou půli už jsme odehráli o hodně lépe, vytvořili jsme si šance, soupeře jsme dobře doráželi a odměnou nám byly dvě branky na konci zápasu,“ připomněl Geňo nejen svůj gólový počin ze 77. minuty, ale také brankovou radost Pavla Maňáka, který se blýskl v 88. minutě výstavní trefou z přímáku.

„Přestože jsme v posledních dvou zápasech bez šesti hráčů základní sestavy, tak jsem na hráče hrdý, jak jsme se dokázali semknout a dvakrát vyhrát,“ těšilo karlovarského trenéra. „Chtěl bych poděkovat fanouškům za celou sezonu, moc si té podpory vážíme,“ vysekl poklonu karlovarskému fanklubu, který byl na drahovickém stadionu opět vidět i slyšet.

FC Slavia Karlovy Vary - FK ROBSTAV Přeštice 3:1

Poločas: 1:1. Branky: 45. Vyleta, 77. Geňo, 88. Maňák – 6. Černý. Rozhodčí: Nedvěd – Míč, Krupka. ŽK: 2:1 (66. Prágr, 77. Geňo – 81. Černý). Diváci: 120. FC Slavia Karlovy Vary: Chára – Matoušek, Pěkný, Prágr, Vyleta – Horník (89. Stařík), Geňo (82. Mašata), Toure, Skala – Maňák (90. Krčma), Červený (90. Gabriel). Trenér: Marian Geňo. FK ROBSTAV Přeštice: Švihořík – Heger, Suchý, Chocholoušek, Brabec, Havel, Rossmann (71. Popovič), Řezáč (79. Arzberger), Černý, Zeman, Rádl. Trenér: Stanislav Purkart.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...