„Oba se jeví velmi zajímavě, rozhodli jsme se, že u nás zůstanou ještě během jara na test a pak si vyhodnotíme, zda v našem klubu budou působit i nadále,“ uvedl na adresu 18letého útočníka Jamese Bella a o rok staršího stopera Mitchella Ejedegba sportovní ředitel plzeňského klubu Daniel Kolář.

Oba talentovaní mladíci s třetiligovou rezervou absolvovali část zimní přípravy a budou v ní působit i během jarní části sezony. Do ní vstoupí mladí viktoriáni sobotním zápasy na hřišti pražského Motorletu, který má výkop už v 10.15 hodin.

„Myslím, že jsme dobře nachystáni, už se samozřejmě těšíme na první ostrý zápas,“ prohlásil trenér viktoriánské rezervy Josef Parlásek. „Příprava proběhla podle představ, všechno jsme odtrénovali a odehráli tak, jak bylo naplánováno. Na začátku nás trochu trápila zranění, ale povedlo se vše doléčit a teď už vyhlížíme první zápas,“ pokračoval kouč.

A jaký očekává zápas na Motorletu?

„První zápasy bývají trošku ošidné, bude se hrát na umělé trávě, ale myslím, že jsme dobře připraveni a řádně nažhaveni,“ doplnil Parlásek před ostrým jarním startem v ČFL.