„Oba se jeví velmi zajímavě, rozhodli jsme se, že u nás zůstanou ještě během jara na test a pak si vyhodnotíme, zda v našem klubu budou působit i nadále,“ uvedl na adresu 18letého útočníka Jamese Bella a o rok staršího stopera Mitchella Ejedegba sportovní ředitel plzeňského klubu Daniel Kolář.

Oba talentovaní mladíci s třetiligovou rezervou absolvovali část zimní přípravy a budou v ní působit i během jarní části sezony. Do ní vstoupí mladí viktoriáni sobotním zápasy na hřišti pražského Motorletu, který má výkop už v 10.15 hodin.

Fotbalisté rezervního týmu Viktorie Plzeň startují jarní část FORTUNA ČFL (skupiny A) venkovním soubojem na hřišti Motorletu Praha.
Kam za fotbalem? Béčko Viktorie i Robstav míří do Prahy, Chotíkov čeká pohár

„Myslím, že jsme dobře nachystáni, už se samozřejmě těšíme na první ostrý zápas,“ prohlásil trenér viktoriánské rezervy Josef Parlásek. „Příprava proběhla podle představ, všechno jsme odtrénovali a odehráli tak, jak bylo naplánováno. Na začátku nás trochu trápila zranění, ale povedlo se vše doléčit a teď už vyhlížíme první zápas,“ pokračoval kouč.

A jaký očekává zápas na Motorletu?

„První zápasy bývají trošku ošidné, bude se hrát na umělé trávě, ale myslím, že jsme dobře připraveni a řádně nažhaveni,“ doplnil Parlásek před ostrým jarním startem v ČFL.