Ozvlášť, když poslední čtyři vzájemné bity mezi Domažlicemi a Admirou vítěze nepřinesly (1:1, 1:1, 0:0, 2:2). Na to ostatně tak trošičku poukázal v exkluzivním rozhovoru pro instagramový účet Fanoušků Jiskry Domažlice i Kryštof Pavlík, jeden ze záložníků chodského klubu, jemuž aktuálně patří se solidním ziskem sedmadvaceti bodů třetí pozice ve v áčkové skupině FORTUNA ČFL.

Fotbalisté Jiskry Domažlice přivítají v posledním utkání podzimu áčkové skupiny FORTUNA ČFL pražskou Admiru. Uspějí?
Třetiligová Jiskra přivítá pražskou Admiru, Koloveč míří na půdu Kralovic

„Admira je velmi nepříjemný soupeř, jejich hráči jsou skvěle připraveni hlavně fyzicky," chválí Kryštof Pavlík s tím, že právě skvělá fyzická nadupanost Pražanů jeho týmu nikdy nedělala dobře. „Ale já věřím, že remízovou sérii s nimi prolomíme a zvítězíme. Chceme určitě prodloužit novou vítěznou šňůru, dotáhnout se na špici tabulky a poděkovat výsledkem fanouškům, kteří nás celý podzim podporovali doma i venku," doplnil 25letý fotbalista Jiskry.

Zároveň přiznal, že se spoluhráči bude po očku sledovat nedělní šlágr mezi druhou Slavií Praha B a vedoucí Hostouní. „Určitě nás tento zápas bude zajímat. Byli bychom rádi, kdyby oba týmy ztratily dva body a my na ně měli menší manko," pousmál se Kryštof Pavlík. Jiskra aktuálně ze třetího místa ztrácí na druhé béčko Slavie pět bodů. Na Hostouň, kterou před týdnem Domažlice v jejím chrámu porazily 3:0, je to bodů sedm. Jak boj s Admirou dopadne?

Pochod fanoušků Plzně na zápas Viktorie s Dinamem Záhřeb (1:0).
FOTO, VIDEO: Od pochodu z plzeňského náměstí až k oslavám postupu