Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Diskuse: Za nehodu v Plzni dostal senior podmínku. Soud vzal v potaz spoluvinu motorkáře

Za nehodu v Plzni dostal senior podmínku. Soud vzal v potaz spoluvinu motorkáře

Plzeň – Jeden nedal přednost v jízdě, druhý jel rychleji, než dovolují předpisy a navíc byl pod vlivem marihuany. Vše skončilo nehodou s tragickými následky.


Diskutovat mohou pouze přihlášení uživatelé

Přihlásit se

DISKUSE OBSAHUJE 4 PŘÍSPĚVKŮ

U bývalého policisty
Karel Čtvrtý (28225) 13.3.2017 reagovat
jsem ani jiný trest neočekával. Marihuana na motorku, stejně jako za volant nepatří, o tom není pochyb, ale že tenhle dědula neměl za volantem rovněž co dělat, je nad slunce jasné. Jaké reflexy, rychlost rozhodování může asi tak mít člověk v takto pokročilém věku? Je to vidět i na mnohých jiných seniorech, jak na křižovatkách váhají, jak jsou zpomalení. A lže má pravidelnou prohlídku? Jo, dnešní felčar by nedal štempl leda mrtvému, jinak projde každý.
Nahlásit
Pro nahlášení příspěvku se prosím přihlaste
Re: U bývalého policisty
Petr Harabaska (18865) 14.3.2017 reagovat
Karel Čtvrtý? Spíše Karel Debilní. Každý řidič respektující pravidla silničního provozu má právo předpokládat, že ostatní řidiči přinejmenším dodržují nejvyšší povolenou rychlost. Kdyby ten idiot na motorce jel rychlostí ještě o dost vyšší, mohlo by se stát, že v okamžiku, když Karel Debilní začal odbočovat, byl motocyklista ještě na křižovatce Dobrovského ul. Ovšem kvůli vysoké rychlosti motocyklu Karel Debilní nestačil odbočovací manévr dokončit, neboť by do něj narazil téměř v okamžiku, když ho spatřil.
Nahlásit
Pro nahlášení příspěvku se prosím přihlaste
Re: U bývalého policisty
Petr Harabaska (18865) 14.3.2017 reagovat
Takže, jel-li motocykl 60 km/hod (a on jel jistě rychleji, krom toho zdrogovaný motorkář vůbec nekoukal), pak za jednu sekundu ujel 17 metrů. To, že někdo je starý, neznamená, že je blbý, jako nějaký mládenec. Je jenom opatrnější. Přeji ti, mladý Karle, aby ses sám někdy strefil s takovým idiotem na motorce. Podobná nehoda se stala před časem ve Zbůchu, rychle jedoucí motorkář zatáčel doleva do Úherců a mladší řidič auta jel rovně. Motorkář je po smrti a dobře mu tak. Na silnici je o něj bezpečněji.
Nahlásit
Pro nahlášení příspěvku se prosím přihlaste
Otázka stojí, jak daleko má být řidič jedoucí rovně,
Petr Harabaska (18865) 14.3.2017 reagovat
aby mu auto odbočující vlevo, mohlo dát bezpečně přednost v jízdě. Pokud někdo umí malou násobilku a jednoduché dělení, snadno si spočítá, jak daleko musí rovně jedoucí vozidlo být při dovolené rychlosti, aby mohl bezpečně odbočit a dát při tom přednost v jízdě. Ten soudce byl taky debil, kterému je fyzika a kupecké počty tělocvikem.
Nahlásit
Pro nahlášení příspěvku se prosím přihlaste

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení