Jde o největší soutěž v mimoškolních aktivitách v České republice a otázkou zůstává, kde se skrývá její vítěz/ka. Cena Středoškolák roku navíc letos oznámila jubilejní 10. ročník a organizace si slibuje výročí velkolepě oslavit. Přihlášky do soutěže jsou nyní otevřeny a čekají na všechny ambiciózní středoškoláky, kteří chtějí ukázat svůj talent a vášeň pro mimoškolní aktivity.

Každý účastník má možnost získat nejen uznání za své úspěchy a snahu, ale také příležitost setkat se s dalšími nadanými mladými lidmi a rozvíjet své dovednosti. Středoškolák roku 2024 je jedinečnou příležitostí pro studenty ukázat své nadání mimo školní lavice, vyhrát hodnotné ceny a k tomu získat síť kontaktů mezi dalšími mladými talenty. Cílem soutěže je ocenit a podpořit studenty středních škol za jejich nasazení v širokém spektru rozvojových aktivit, jako jsou vědecké stáže, dobrovolnictví, úspěchy ve vědomostních soutěžích, sportovní výkony, umělecké projekty či podnikání. Jedinečnost soutěže spočívá nejen v ocenění konkrétních úspěchů, ale také v ohodnocení komplexity a pestrosti aktivit a vlastní iniciativy účastníků.

close Soutěž Středoškolák roku se letos koná podesáté. info Zdroj: Antonín Šváb zoom_in Soutěž Středoškolák roku se letos koná podesáté.

Nejlepších 25 soutěžících čeká pozvání na Víkendové setkání na horách, které nabízí nezapomenutelné zážitky a umožňuje studentům se mezi sebou lépe poznat. Pro všechny přihlášené účastníky se nabízí účast na Vzdělávací Akademii, která se bude konat 20.–21. června 2024 spolu se Slavnostním Galavečerem, na kterém se dozvíme, kdo se stane vítězem ceny Středoškolák roku 2024. Podrobnosti o přihlášce a pravidlech jsou k nalezení na oficiálních stránkách soutěže nebo na sociálních sítích organizace ProStředoškoláky.

Příspěvek zaslal Antonín Šváb. Děkujeme