Na začátku tohoto týdne převzali ocenění za dlouholeté dobré manželství od senátorky Daniely Kovářové, která úspěšná manželství vyhledává a oceňuje. Útulný domeček na okraji vsi doplněný krásně udržovanou zahradou je velkou radostí manželů, kteří jsou i po osmdesátce stále čilí, hodně cestují, pravidelně se scházejí s kamarády a s celou rodinou a z tváří jim ani na chvíli nezmizí úsměv a dobrá nálada.

„My se stejně pořád dohadujeme,“ směje se paní Miloslava a zve ke stolu, který se prohýbá pod vlastnoručně připravenými dobrotami. Ukazují fotky, dřevěné výrobky, které vyřezal pan František, a vyprávějí rodinné historky. Tak mají vypadat dobré rodinné vztahy a krásné dlouholeté manželství. Jak totiž říká paní Miloslava: „Když se dohadujeme, tak se pak stejně rychle usmíříme.“

Manželé Šestákovi tak potvrzují staré pravdy o tom, že dobré manželství se bez výměny názorů občas neobejde. Do Krasavců posíláme srdečně blahopřání a držíme palce, aby oběma oslavencům vydrželo zdraví i úsměvy na tvářích.