O celkovém vítězi v obou kategoriích se rozhodlo 22. 2. 2020 v Městské sportovní hale Lokomotivy Plzeň. Ve Final Four, se utkaly nejlepší čtyři týmy po základní části, kde odehrály utkání systémem každý s každým. Vítězové v obou kategoriích si zajistil právo reprezentovat Plzeňský kraj na MČR v červnu

Výsledky Final Four U15 22.02.2020 Městská hala Lokomotivy Plzeň

1. Utkání: FK Nepomuk – SK INTEROBAL Plzeň 1:3, branky: Klůs Jan – Duna Matěj, Fiala Lukáš, Kantor Ondřej

2. Utkání: SK Klatovy 1898 - FC Tachov 3:1, branky: Daněk Martin, Potužník Jakub, Vyčichl Adam – Pelikán Aleš

3.utkání: FC Tachov – SK Nepomuk 1:6, branky: Krýsl Matyáš – Böhm Josef 2x, Klůs Jan, Voříšek Štěpán, Šabek Josef, Šmíd Adam

4.utkání: SK INTEROBAL Plzeň – SK Klatovy 1898 2:2, branky: Duna Matěj, Tázler Ondřej – Lyer Martin, Vyčichl Adam

5.utkání: FC Tachov – SK INTEROBAL Plzeň 0:2, branky: Ježek Tomáš, Přibyl Jindřich

6.utkání SK Klatovy 1898 – FK Nepomuk 1:1, Branky: Hošek Adam – Šmíd Adam

Final Four kategorie U15 konečné pořadí

1. SK INTEROBAL Plzeň, 2. SK Klatovy 1898, 3. SK Nepomuk, 4. FK Tachov

Výsledky Final Four U13 22.02.2020 Městská hala Lokomotivy Plzeň

1. utkání: FC Tachov – SK INTEROBAL Plzeň 0:1, branky: Přibyl Jindřich

2. utkání: TJ Přeštice – TJ Sokol Mrákov 6:0, branky: Dvořák Antonín 3x, Anděl Lukáš 2x, Kříž Jan

3.utkání: TJ Sokol Mrákov - FC Tachov 1:5, branky: Švajner Martin – Řáda Lukáš 2x, Suttner Dominik, Vávra Daniel, Zaťko Matěj

4.utkání: SK INTEROBAL Plzeň – TJ Přeštice 1:4, branky: Fiala Lukáš – Brož Petr, Dvořák Antonín, Kříž Jan, Šlais František

5.utkání: TJ Sokol Mrákov – SK INTEROBAL Plzeň 1:8

Branky: Kucala Jakub – Přibyl Jindřich 3x, Kantor Ondřej 2x, Ondřička Štěpán, Vavřík Max, Špiroh Ondřej

6.utkání TJ Přeštice – FC Tachov 2:0, branky: Brož Petr, Fabián Lukáš

Tabulka Final Four kategorie U13

1. TJ Přeštice, 2. SK INTEROBAL Plzeň, 3. FK Tachov, 4. TJ Sokol Mrákov
Dále trenéři vybírali nejlepšího hráče a brankaře, o nejlepších střelcích bylo rozhodnuto po základní části.

Starší žáci: nejlepší střelec: Svoboda Ondřej – Baník Líně, nejlepší hráč: Vyčichl Adam – SK Klatovy, nejlepší brankář: Flandera Šimon - Nepomuk

Mladší žáci: nejlepší střelec: Třikač Jan – Žákava, nejlepší hráč: Anděl Lukáš – TJ Přeštice, nejlepší brankář: Polívka Vít – SK INTEROBAL

Daniel Vomastek