Od 8 hodin se 16 dvojic postupně utkalo v šesti hraných disciplínách: fotbal, hokejbal, stolní tenis, volejbal, nohejbal a líný tenis. Součástí desetiboje jsou ještě dvě technické soutěže: hod na koš a hod do obruče. Po těchto osmi disciplínách byly ve hře o celkové vítězství stále ještě čtyři dvojice.

Na konec celkovým pořadím opět zamíchala jediná náhodná disciplína pettling – hod 0,5kg medicimbálem na přesnost. Poslední soutěž, vrh do dálky, už jen potvrdil konečné pořadí, které se desetibojaři dozvěděli kolem půl deváté večer. Ze svého prvního vítězství se radovala bratrská dvojice Ondra a Jaroslav Berbrovi. Stříbro brali loňští vítězové Martin Kůsa a Jan Lavička. Z bronzu se pak radovalo duo Jan Kotěšovec a Jiří Švarc, kteří společně ještě s hlavním rozhodčím Alešem Vlkem jako jediní absolvovali všech 20 ročníků. Bramborová medaile zbyla na dvojici Miroslav Knot a Jaroslav Švarc.

Součástí jubilejního ročníku bylo i taneční vystoupení „sedmi tet“, focení desetibojařů, kteří si během předchozích devatenácti let aspoň jednou desetiboj zahráli. Přišlo jich 57 z celkem 123, co si desetiboj někdy zkusili. Dobrá atmosféra byla celý den udržována i díky kiosku, kde si diváci a sportovci mohli dopřát mnoho dobrot. Díky sponzorům dostali všichni hodnotné ceny a po 21. hodině mohli unaveni odcházet domů.

Příspěvek zaslal Jan Kotěšovec. Děkujeme