V letošním roce 2023 tedy započala jednatřicátý rok, a to novým přírůstkem do rodiny jménem Marta, která se jistě zaslouží o její plynulé pokračování.

Květinářství a zahradnictví

Firma je tvořena z provozovny květinářství sídlící v plzeňské části Doubravka. Tým zručných floristek a floristů dle přání zákazníků ochotně váže dárkové, svatební či smuteční kytice nebo zhotoví vkusné dekorace do reprezentačních, exteriérových či interiérových prostor. Školení zaměstnanci vždy rádi poradí i s pěstováním velké nabídky hrnkových rostlin.

Druhou částí firmy je zahradnictví na Roudné, kde se pěstují rostliny pro výše uvedenou prodejnu. V jarním období je to pestrá škála vlastních výpěstků, jimiž jsou například balkónové rostliny, macešky, primule, sazenice rajčat, okurek či paprik. Na podzim pak v prodejně zákazníci naleznou široký sortiment chryzantém.

Svatby, smuteční vazba, dárkové kytice, doručování květin

Dle svatebního katalogu lze vybrat nebo se inspirovat svatební kyticí pro nevěstu a současně vhodně zvolit korsáž pro ženicha, kytice pro svědky, družičky, maminky a babičky. Veškerá svatební dekorace zahrnuje výzdobu svatební hostiny, interiéru i exteriéru.

Smuteční vazba nabízí veškerou smuteční dekoraci včetně odvozu a vystavení na místě konání pietního aktu. Dle přání zákazníka je zhotovena ze živých nebo umělých květů vypichovaných nebo vázaných kytic či věnců.

Doslova pastvou pro oči je široký výběr květin všech barev a aranžmá k různým příležitostem. Jedná se například o svátky, narozeniny, narození miminka nebo jen pro radost. Všechny objednávky provozovna přijímá osobně či telefonicky, a to včetně služby doručování květin v rámci Plzně i okolí.

K pestré nabídce patří také doplňkový prodej různých druhů dárkově balených mýdel, vonných svíček nebo několika druhů vín.

Tradiční adventní přátelské setkání se zákazníky

Týden před první adventní nedělí probíhá již tradiční přátelské setkání se zákazníky, které letos připadá na neděli 26. listopadu od 10 do 16 hodin. Návštěvníci se mohou těšit na krásně zdobené adventní věnce a inspirativní adventní bytové dekorace.

Případní zájemci o posílení pracovního kolektivu v příjemném prostředí nedávno zrekonstruované prodejny budou jistě vítáni.