Vernisáže výstavy s názvem Eva Hubatová - fotoinformel, se na konci února zúčastnila také Iva Pulicarová, která nám k tomu zaslala krátký příspěvěk:

Je skvělé být pozvána na vernisáž a přijít tam skoro včas a už nenalézt žádné volné místo. Jen místo k stání…

Zasedací sál ÚMO 4 je poměrně rozlehlý, ale fanoušků umělecké fotografky Evy Hubatové je převeliké množství. Tato dáma pracuje speciální technikou, kterou nazvala fotoinformel a má na ni i ochrannou známku! Vernisáž začala tím, že skoro všichni příchozí přinesli květinu nebo kytičku a najednou Eva byla neviditelná. Kytice byla tak mohutná, že nám skryla náš objekt obdivu.

Úvodního slova se ujal starosta Doubravky Tomáš Soukup, který uvedl, že toto je už druhá výstava naší umělkyně a z jejího uspořádání měl velkou radost. Slovo dostala i Eva Hubatová, která zavzpomínala na své umělecké začátky i objev její super techniky. Jako fotografka měla dostatek zkušeností i příležitostí k něčemu dalšímu a významnějšímu. A najednou tu byla nová umělecká technika, která našla mnoho obdivovatelů. Všichni přítomní na vernisáži s úsměvem ve tváři prohlíželi obrazy rozvěšené na stěnách sálu.

Krásné barvy, zajímavé uspořádání, roztomilé objevy – sny, poetické rozpoložení, hudební naladění, to vše i mnohem více může každý návštěvník při zhlédnutí této výstavy najít. Se sklenkou v ruce, při setkání s přáteli i známými, v příjemné atmosféře, s hudebním doprovodem, s melodiemi našeho mládí, které si rád každý zanotoval, tak probíhala vernisáž umělecké fotografky Evy Hubatové.

Navštivte výstavu a potěšte se také!

Děkujeme za příspěvek