Jsme velmi rády, že cirkus přijal naše pozvání a všem dětem a nejen jim, vykouzlil úsměv na tváři. Principálka cirkusu paní Lagronová s dcerami přijela předvést papoušky, kteří dětem zatančili, váleli sudy, předvedli se v celé své kráse a dokonce i mluvili. Dětem létali papoušci ara nad hlavami a zážitek byl na světě! Dětem dále zatančila Wednesday, kreacemi s obručí ohromila nejen naše holčičky, ale i chlapce.

Spolek Vochomůrky z Vochova sídlí v bývalém teletníku, který jsme samy svépomocí a díky sponzorům a projektům zrekonstruovaly a v současné době jsou Vochomůrky vyhledávaným místem díky svým dětským skupinám a volnočasovým aktivitám nejen v obci Vochov, ale i v celém širokém okolí.

Cirkus Prince je možné vidět v Plzni v lokalitě U Ježíška až do 12. května. Jako jediný v České republice nabízí unikátní laser show a vystoupení kalifornských lachtanů, ale i mnoho dalšího.

Skvělý zážitek si v úterý 30. dubna odnesly děti z mezigeneračního a volnočasového centra a dětské skupiny spolku Vochomůrky ve Vochově. Přijela je totiž pobavit návštěva z Cirkusu Prince, který v současné době působí v Plzni.Skvělý zážitek si v úterý 30. dubna odnesly děti z mezigeneračního a volnočasového centra a dětské skupiny spolku Vochomůrky ve Vochově. Přijela je totiž pobavit návštěva z Cirkusu Prince, který v současné době působí v Plzni.Zdroj: Vochomůrky, z.s.

Přispěvek zaslala Lucie Klusoňová. Děkujeme!