„Peugeot 205 bílé barvy přeletěl plot a narazil do trafostanice. Ze zcela zdemolovaného vozidla museli hasiči řidiče, jenž byl v bezvědomí, vystříhat,“ uvedl mluvčí hasičů František Vaško.

Přestože hasiči ihned začali s resuscitací řidiče, nepodařilo se jim ho zachránit. „Lékaři přivolané rychlé záchranné služby nezbylo než konstatovat smrt,“ doplnil Vaško.

Řidič pravděpodobně dostal při průjezdu zatáčkou smyk. „Přesnou příčinu nehody nyní vyšetřují policisté. Byla nařízena soudní pitva a soudní znalec také prohlédne vrak vozu,“ řekl policejní mluvčí Jaroslav Ibehej s tím, že strážci zákona hledají také svědky této nehody. Mohou se přihlásit na dopravním inspektorátu v ulici U Borského paru 20 nebo mohou telefonovat na číslo 974 325 256 či na linku 158.

V posledních týdnech jde již o druhou takto tragickou nehodu. Dvacátého listopadu vyhasl na silnici mezi Křimicemi a Radčicemi život 18letého Plzeňana. Ten v zatáčce dostal smyk a ve vysoké rychlosti přejel do protisměru, kde se srazil s protijedoucím nákladním vozem. Mladík tehdy mnohočetným vážným zraněním na místě podlehl.