Turnaj se odehrával v sedmi halách po dobu čtyř dnů, během kterých hráči prožívali vášnivé zápasy a vytvářeli nezapomenutelné vzpomínky. Mezi účastníky nechyběl ani tým BK Lokomotiva Plzeň, který do Klatov přivezl čtyři své výběry.

Kategorie U16, U14, U12 a U11 poskytly příležitost pro hráče různých věkových kategorií ukázat své schopnosti. A jak dopadli plzeňští hráči? V kategorii U16, U12 a U11 dosáhli týmoví hráči na celkové vítězství, V kategorii U14 obsadili 9. místo.

Na archivním snímku zápas TJ Plzeň-Litice - HC Hostivař Praha 5:1, 9. září 2023.
Litice prohrály a první místo se jim vzdálilo

Rádi bychom využili této příležitosti k tomu, abychom poděkovali organizátorům turnaje za jejich skvělou práci. Jejich pečlivá organizace a pozornost ke všem detailům přispěly k tomu, že se turnaj stal úspěchem a hráči si mohli užít každou minutu svého účinkování," řekl sportovní ředitel Lokomotivy Erik Eisman.

Hrdí jsme na to, že jsme mohli reprezentovat náš klub, město a celý kraj na mezinárodní úrovni. Úspěch našich týmů je nejen odměnou za jejich tvrdou práci, ale také ukazuje na kvalitu a sílu basketbalového hnutí v našem regionu. Navíc jsme pyšní, že jsme se stali součástí nové basketbalové krajské akademie, což je další krok vpřed ve vývoji našich mladých talentů. Těšíme se na další ročníky tohoto skvělého turnaje a věříme, že budeme i nadále reprezentovat náš klub s hrdostí a vášní," dodal funkcionář plzeňského celku

Trenér Viktorie Plzeň Miroslav Koubek na tiskové konferenci před prvním čtvrtfinále Konferenční ligy s Fiorentinou.
Je to největší výzva v mojí kariéře, prohlásil trenér Viktorie Koubek