Od úvodního rozskoku Plzeň prokázala svoji naprostou dominanci a vytvořila si náskok 19:0 během prvních pěti minut. Pro domácí tým se ale zápas před poločasem zkomplikoval, kdy se hráči Radotína pomalu vraceli do zápasu, i tak ale vedli Západočeši o půli 41:30. 

Po pauze plzeňští basketbalisté ještě o něco navýšili své vedení, které udrželi až do konce. Lokomotiva si tak dokráčela pro cennou výhru, když zvítězila 77:59.

Fotbalisté třetiligového FK Robstav zahájili zimní přípravu (na archivním snímku fotbalisté ve žlutých dresech).
Fotbalisté Robstavu začali přípravu. Odešli dva zkušení zadáci, Zeman zůstává

„S výkonem týmu můžu být spokojený. Výborně jsme začali a měli jsme hru pod kontrolou až do konce. Potěšil mě výkon především našich mladých hráčů, kterým chceme postupně dávat stále více prostoru," řekl po zápase plzeňský trenér Jaroslav Lejsek.

V sobotu se Plzeňané představí na palubovce týmu SP Basket, který dosud zapsal jen tři výhry a je na posledním místě v tabulce.

Lokomotiva Plzeň - Radotín 77:59
Čtvrtiny: 23:10, 18:20, 19:12, 17:17. Sestava a body Plzně: Sůva 8, Novák 0, Honomichl 19, Kojzar 11, Zeman 8, Poláček 0, Mach 15, Baselides 2, Klička 2, Paidar 4, Froněk 0, Jirák 8.

První liga skupina západ - tabulkaPrvní liga skupina západ - tabulkaZdroj: Deník/Dominik Rejthar

Rezerva Domažlic (na archivním snímku ve žlutých dresech) stále hledá nového trenéra, který povede Jiskru v jarní části divizní sezony.
Hledání trenéra v Domažlicích pokračuje