VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Trolejbusy a autobusy pojedou v neděli večer oklikou

PLZEŇ - V rámci oslav dne 28. října se v neděli večer uskuteční Průvod světel z Masarykova náměstí po Klatovské a Americké na Anglické nábřeží. Z tohoto důvodu bude od 17.20 do ukončení akce v cca 19.00 hod. upraven provoz linek MHD.

26.10.2007
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Zdeněk Vaiz

Tramvaje:

Od 17.20 do cca 17.35 hod. bude po dobu průchodu „Průvodu světel“ pozastaven provoz linky č. 4 v úseku Masarykovo náměstí – křižovatka ,,U Práce“.

Trolejbusy:

Od cca 17.20 hod. do ukončení akce (cca 19. hod.) budou trolejbusové linky upraveny následovně:
Linky č. 10, 11, 16 od Doubravky budou ukončeny v zastávce „Hl. nádr. ČD, Šumavská“ ( zastávka pod budovou soudu v Šumavské ulici) Po odbavení cestujících pojedou trolejbusy přes Sirkovu ulici a ul. U Prazdroje (kde odbaví v zastávce l.č.10 „U Prazdroje“) zpět na Doubravku a Ústřední hřbitov. Zastávky v úseku Anglické nábřeží – CAN, Husova pro linku č.10 a Hl. nádr. ČD, Americká – CAN, Husova pro linku č. 11 budou obousměrně zrušeny.
Linka č. 12 bude vedena obousměrně v úseku CAN, Tylova – Koterovská po objízdné trase: Koperníkova – Borská – U Trati – Koterovská. Trolejbusy ve směru na Novou Hospodu pojedou po trase Koterovská – Železniční – U Trati – Borská – Koperníkova – Husova – Husovo nám. – Tylova a budou odbavovat v ulici U Trati v zast. „U Ježíška“, za křiž. s Prokopovo ulicí (zastávky ČSAD) a v Koperníkově ul.(zast. l.č.16). Zastávky Mikulášská, Hl. nádr. ČD, Americká, Mrakodrap, U Práce, Tylova a Tylova (směr N. Hospoda) budou zrušeny. Trolejbusy ve směru do Božkova pojedou po trase Koperníkova – Borská – U Trati – Mikulášská a budou odbavovat v Koperníkově ul.(zast.l.č16) a dále v ulici U Trati v zastávkách pod Belánkou, před křiž. s Prokopovo ulicí a „U Ježíška“ (zastávky ČSAD). Zastávky Tylova, U Práce, Americká, Mrakodrap a Hl.nádr. ČD, Americká (směr Božkov) budou zrušeny.
Linka č. 13 bude odkloněna obousměrně v úseku Šumavská – Doudlevecká po objízdné trase: Šumavská - nádražní viadukty - U Trati - Doudlevecká. Spoje budou obousměrně odbavovat v zastávce „Hl. nádr. ČD, Šumavská“ a „U Ježíška“. Zastávky Hl.nádr.ČD, Americká a Prokopova budou obousměrně zrušeny.
Spoje linky č. 16 od Bor budou odkloněny z Koperníkovy ul. a ukončeny v obratišti trolejbusů l.č.10 na CAN. Odtud pojedou spoje l. č. 16 zpět na Bory odbavováním cestujících na zastávkách „CAN, Husova“ a „CAN, Tylova“. Zastávky Tylova, U Práce, Americká/Tylova, Mrakodrap a Hl.nádr. ČD, Americká budou obousměrně zrušeny.

Autobusy:

Od cca 17.20 hod. do ukončení akce (cca 19. hod.) budou autobusové linky upraveny následovně:
Linky č. 20 a 33 budou jezdit po objízdných trasách: ve směru na Radčice a Křimice – z Františkánské ul. odbočí vpravo do Smetanových sadů a na křižovatce u Divadla J.K.Tyla pojedou rovně do Husovy ul. a na Husovo nám., na této trase budou spoje odbavovat v náhradních zastávkách: ve Smetanových sadech (hned za křižovatkou s Františkánskou ul.) a „Divadlo J. K. Tyla“ ve směru na Bílou Horu a Košutku – do Husovy, u Divadla J.K.Tyla vlevo na sady Pětatřicátníků, u Synagogy vpravo do Prešovské, na náměstí Republiky a po stálé trase do Rooseveltovy ul. Na této trase odbaví cestující v zastávce „Divadlo J.K.Tyla“.
Linka č. 39 pojede po objízdné trase: na Košutku – ze zastávky „Šumavská“ ulicí Sirková, přes starý most „U Jána“ do Pražské, k náměstí Republiky a vpravo do Rooseveltovy ul. dále na Košutku. Na této trase odbaví cestující na zastávkách linek č. 1 a 2 „Anglické nábř., Pražská“ a „Nám. Republiky“. na Bílou Horu – z náměstí Republiky do Zbrojnické, ke Zvonu, Pražskou, přes starý most „U Jána“, Sirkovou ul. do Šzumavské a na Bílou Horu. Na objízdné trase odbaví cestující v zastávce linek č. 1, 2 „Anglické nábř., Pražská“.
26.10.2007 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Ilustrační foto

V parku Homolka našli mrtvého bezdomovce

Místo, kde vyroste nové parkoviště pro veřejnost

Další placené parkovací zóny jsou na dohled. Ještě letos

Družku znásilňoval, pak ji oloupil

Klatovsko – Dva týdny hrůzy prožila v Klatovech 35letá žena z Lounska. Její přítel, Václav Dražský (28) z Chotěšova, ji opakovaně znásilňoval.

Nominace Indráka překvapila, o to víc se těší

Plzeň – Odveta v Chomutově hokejistům Škody Plzeň vyšla. Svižné přípravné utkání vyhráli 4:1 a dvěma góly k tomu přispěl útočník Miroslav Indrák.

Bouřka se silným větrem zaměstnala hasiče v celém kraji

Plzeňský kraj - Hasiči odstraňovali padlé stromy a větve na více než třiceti místech.

Vyhlídky na postup jsou příznivé, říká Daniel Kolář

Plzeň – Jeho gól z 36. minuty byl vítězný. Daniel Kolář poslal Viktorii do vedení 2:1 ve čtvrtečním utkání play-off Evropské ligy proti Larnace.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení