Tachov - Slavia Praha B 2:2

Ve střetnutí výborné úrovně se hrál otevřený a dramatický fotbal. Na obou stranách se po pěkných akcích rodily brankové šance.

Do vedení šli hosté po přesné hlavičce Mikuly. Snaha Tachova o vyrovnání přinesla brzo úspěch: Hutta přesně přihrál a Hudec střelou přes celou bránu skóre srovnal. A za chvíli se zrodila nejkrásnější akce celého utkání. V rychlém brejku sehráli doslova „ťukes“ domácí Hudec Hutta Machač a Šácha poslal nováčka do vedení. Kombinačně silní Pražané však ještě do přestávky vyrovnali, když tachovská defenziva akci doslova zaspala.

Pohledný fotbal pokračoval i po přestávce a hrálo se nahoru dolů. Favorizovaní hosté sice častěji drželi míč na svých kopačkách, ale Tachov neustále hrozil nebezpečnými brejky. Ani jeden z celků se už však v koncovce nedokázal střelecky prosadit a konečná remíza je spravedlivá.

Poločas: 2:2. Branky: 23. Hudec, 30. Šácha 17. Mikula, 36. Vondráček. Rozhodčí: Hrkal. ŽK: 1:2. Diváků: 160.

Tachov: Pták Hobza (69. L. Viterna), Kaše, Tušl, J. Viterna Šácha, Hutta, Hudec, Folejtar (82. Dvořák) Habart, Machač (88. Chmiel). Trenéři Vladimír Pintíř a Pavel Hobza st.

Čížová - Koloveč 4:0

Úvod utkání vůbec nevypadal na vysokou porážku hostů. Ti se dostávali před branku Čížové a vytvořili si i šance. Stoper Černý střelou z pětadvaceti metrů dokonale protáhl domácího brankáře. Za pár minut nastřelil další obránce Puchmertl břevno. Po vstřeleném gólu však Jihočeši zvýšili aktivitu a zatlačili Koloveč do defenzivy.

O výsledku utkání definitivně rozhodl začátek druhé půle. Čížová vstřelila dva góly, když u zadní tyče zůstali vždy neobsazení hráči a nebyl pro ně problém skórovat. Zasloužené vítězství pečetila ještě čtvrtá branka. Brankář Bojčuk vyrazil střelu, ale na dorážku už nedosáhl.

Poločas: 1:0. Branky: 28. Gögh, 50. a 68. Rybák, 54. Kučera . Rozhodčí: Duchoň. ŽK: 2:3. ČK: 0:1 (83. Baxa). Diváků: 50.

Koloveč: Bojčuk L. Došek, R. Černý, Duben, Puchmertl Linhart (78. Šlajs), Baxa, Vůjtěch, Pavlík Duchoň, Kadlec (54. Kožíšek). Trenér Michal Čaloun.

H. Měcholupy - Rokycany 4:0

Domácí nastoupili posíleni o několik hráčů z kádru prvoligového Žižkova a v první půli přehrávali Rokycany hlavně silově. Po skrumáži před hostující brankou nařídil rozhodčí penaltu, kterou však brankář Vild nejlepšímu hráči na hřišti Ďuricovi chytil. Týž hráč za chvíli ale otevřel skóre utkání a druhý gól přidali domácí do šatny.

Po změně stran začaly hrát Rokycany odvážně , chvílemi favorita přehrávaly, jejich akce však končily před pokutovým územím. Hosty definitivně srazila do kolen až třetí branka. V závěru ještě domácí přidali třetí úspěch, Rokycany však zanechaly v poslepované sestavě dobrý dojem.

Poločas: 2:0. Branky: 23. Ďurica, 41. Sivrič, 73. Folwarczny, 83. Dočekal. Rozhodčí: Řezáč. ŽK: 0:3. Diváků: 150.

Rokycany: Vild Hereit, J. Scheinherr, Vaníček, J. Procházka, Rýdl (70. Jedlička) Kocour, Cibulka (46. Vaščák), Tobrman, F. Procházka M. Černý (74. Šíša). Trenér Pavel Aubrecht.

Ostatní výsledky: Hořovicko - Bohemians 1905 B 2:0 (2:0, 23. Zítek, 32. Nademlejnský), Dukla Praha B - Strakonice 2:1 (1:0, 6. Čapek, 74. Micka z PK 73. Leština), Tábor - Votice 1:0 (0:0, 74. Rosůlek), Štěchovice - Český Krumlov 1:0 (1:0, 37. M. Novák z PK), Milevsko - Benešov 1:0 (0:0, 52. J. Komárek).