Domažlice – Hořovicko 1:0

V důležitém utkání se oba týmy střídaly v aktivitě. V době iniciativy hostů byl po jejich šanci už Mleziva překonán, ale Šámal vykopl míč z brankové čáry. Za chvíli udeřilo na druhé straně: Mužík zahrával z levé strany trestný kop, míč se odrazil k Hulinovi a jeho střela ze šesti metrů znamenala vedení Domažlic.

Po přestávce zaváněly dva zákroky na Bártu ve vápně faulem, ale zahrozili i hosté Kadeřábkovou střelou z pětadvaceti metrů. Z dobrých pozic mířili nad branku Bárta i Strejc, na druhé straně zachraňoval Mleziva před Kolářem. V závěru mohli Chodové výhru pojistit, ale Strejc hlavičkou a Mužík z trestného kopu branku těsně minuli. Stejně si vedl i hostující Bežo.

Poločas: 1:0. Branka: 22. Hulina. Rozhodčí: M. Blaschke. ŽK: 2:0. Diváků: 350.

Domažlice: Mleziva – Strejc, Bublík, Tesař, P. Cihlář – Zb. Černý, Mužík, Šámal, Hulina (82. Bočan), Bárta (77. Mifek) – Mašek (69. Hartl). Trenér Zdeněk Michálek.

Doubravka – Strakonice 3:1

Dobrý nástup přinesl domácím rychlé vedení. Šimr našel na vápně Sýkoru, jehož střela po zemi rozvlnila síť. Za chvíli nacentroval Štverák a střela Došlého z malého vápna se odrazila od břevna. Jihočeši se otřásli a vyrovnali stav z trestného kopu Hanzlíkem, když míč podklouzl Bekemu pod tělem. Ještě do přestávky zahodil tutovku Švec.

Týž hráč se už ale po obrátce nemýlil. Nejdřív centr Řezáče proměnil hlavou ve vedoucí gól a zužitkoval i šanci, kdy se k němu odrazil míč po průniku O. Krále. Doubravečtí byli druhý poločas lepším celkem, Sýkora několikrát z dálky mířil těsně vedle branky, jedinou gólovku hostů Smíšek ukopl Řískému na roh. Zasloužená výhra.

Poločas: 1:1. Branky: 3. Sýkora, 49. a 68. Švec – 27. Hanzlík. Rozhodčí: Dujsík. ŽK: 0:0. Diváků: 100.

Doubravka: Beke – Řezáč, Smíšek, D. Novák, O. Král – Došlý (63. Vůch), Sýkora, P. Krejčí, Šimr (46. Duchek), Štverák (83. Kellner) – Švec. Trenér Karel Krejčí.

Votice – Tachov 4:0

Jasně lepší domácí vedli po půlhodině hry tříbrankovým rozdílem, navíc Pták ještě chytil jistý gól a Budil nastřelil tyč. Tachovští zahrozili jen ránou Hudce těsně vedle. Hosté se po obrátce sice zlepšili, v poli udrželi poměrně vyrovnanou hru, v koncovce se však nedokázali prosadit. Naopak inkasovali čtvrtý gól z třiceti metrů a další šanci Votic vychytal gólman Pták.

Poločas: 3:0. Branky: 9. M. Horváth, 17. Budil, 31. Pohorský, 76. Neuberg. Rozhodčí: Fišer. ŽK: 0:1. Diváků: 150.

Tachov: Pták – Tušl, Pavel Kaše, Hutta, Kabourek – Földeši, M. Braun, Hudec, Drozda (86. Moži), Petr Kaše (73. Štrupl) – J. Braun (46. Novák). Trenér Zdeněk Bečka.

Ostatní výsledky: Bohemians Praha 1905 B – Malše Roudné 3:0 (2:0, 31. Květoň, 41. Moravec, 54. Nešpor z PK), Příbram B – Tábor 3:3 (3:2, 6. a 30. Wágner, 18. Pilík z PK – 7. z PK a 37. Koutník, 60. Rabiňák), Dukla Praha B – Třeboň 1:1 (1:0, 29. Přeučil – 61. Sláma), Meteor Praha – Řevnice 1:1 (1:0, 42. Fíček – 53. Karda), Benešov – Kunice 0:0 .

Příští kolo: Malše Roudné – Doubravka, Třeboň – Domažlice, Tachov – Dukla Praha B, Strakonice – Benešov, Tábor – Meteor, Kunice – Příbram B, Řevnice – Votice, Hořovicko – Bohemians Praha 1905 B.