TÉMA

Plzeň vs. Neapol

S Turky to byl těžší zápas než s Neapolí, říká Darida

Plzeň – Zatímco proti Neapoli se fotbalisté Viktorie Plzeň radovali doma z výhry 2:0 a z postupu do dalšího kola, ve čtvrtek proti Fenerbahce Istanbul poprvé doma v Evropské lize prohráli.

O sedačku na Neapol se musel dělit

Plzeň – Místo toho, aby si pan Oldřich Smeták v klidu vychutnával zápas Evropské ligy Viktorie proti Neapoli, musel desítky minut řešit, kam si sedne. A to přesto, že měl koupený lístek.

Kovařík: Do rozjetého celku zapadnete snadno

Plzeň – Běžela 51. minuta zápasu, když se nikým neobtěžován na hranici šestnáctky opřel do balonu a propálil brankáře Neapole de Sanctise.

Plzeň táhne český fotbal

Praha, Plzeň – Výsledky Plzně a Sparty v Evropské lize výrazně zvýšily šanci na to, aby měl český fotbal v předkole Ligy mistrů znovu dva kluby.

Tecl: Pět nula? To je neuvěřitelné

Plzeň – Jako ve snu si připadal útočník Viktorie Plzeň Stanislav Tecl těsně po odvetném duelu s Neapolí.

Kouče Vrbu potěšil postup i předvedená hra

Plzeň – Fotbalisté Viktorie Plzeň zvládli odvetný zápas s Neapolí na jedničku zejména po taktické stránce. Stanovenou strategii hry dodrželi svěřenci trenéra Pavla Vrby do puntíku a druhému celku italské ligy uštědřili po týdnu další lekci.

Balon jsem tlačil do sítě i očima, glosoval branku Kovařík

Plzeň - Časomíra ukrojila padesát minut, když dostal na hranici vápna příliš prostoru a ostrou ranou propálil brankáře Neapole De Sanctise.

Fanoušek Neapole přerazil fandovi Viktorie nos

Plzeň - Se zlomeným nosem skončil jeden z českých fotbalových fanoušků, kterého ve čtvrtek v Plzni kolem 21:00 napadl příznivec Neapole.

Evropská mise nekončí! Viktoria zpečetila postup

Plzeň – Fotbalisté Viktorie Plzeň zvládli odvetu s Neapolí a před zaplněnou Doosan arénou zdolali italský celek 2:0. V osmifinále Evropské ligy pocestují na východ, konkrétně do Turecka k duelu s Fenerbahce.

Tifosi si udělali exkurzi po Americké

Plzeň – Před čtvrtou hodinou odpoledne už Plzeň svírá nepříjemný mráz, má ale ještě 'přituhnout'. U stadionu Viktorie zastavují čtyři autobusy, ze kterých vystupuje zhruba 150 italských tifosi.

Do utkání musíme jít s pokorou, říká kapitán

Plzeň – Tříbranková výhra v prvním zápase v Neapoli dává fotbalistům Viktorie Plzeň velkou naději na postup do osmifinále Evropské ligy.

Mazzari: Smekám před prací trenéra Vrby

Plzeň – I když se spekuluje, že trenér Neapole Walter Mazzari nepostaví do odvety proti Viktorii všechny své hvězdy, do Plzně až na nemocného Hamšíka přivezl kompletní kádr včetně uruguayského kanonýra Édinsona Cavaniho.

Bakoš: Jak zvládnout odvetu? Hlavně nic nepodcenit

Plzeň – Fotbalisté Viktorie Plzeň dnes proti Neapoli nastoupí za éry trenéra Pavla Vrby k jubilejnímu třicátému zápasu v evropských pohárech.