VYBRAT REGION
Zavřít mapu
TÉMA

Chováme se odpovědně

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Firma AZ-CZECH nabízí lidem dobrou práci tam, kde žijí

Meclov - Stabilní, spolehlivá, rozrůstající se, s pevným nadnárodním zázemím. Těmito čtyřmi pozitivy se může pyšnit společnost AZ-CZECH s. r. o., která sídlí v západočeském Meclově mezi Horšovským Týnem a Domažlicemi.

V Klenčí pod Čerchovem otevřeli novou výrobní halu

Klenčí pod Čerchovem - V malebném chodském městysi na Domažlicku, Klenčí pod Čerchovem, se odjakživa nejen zemědělcům těžko žilo.

Výrobky firmy proHeq slouží na všech kontinentech

Domažlice – Luxusní hotely, nejslavnější výletní lodě, standardní gastronomické provozy. Tam i mnohde jinde se můžete setkat s výrobky, které byly vyrobeny v domažlické firmě.

KV Arena se stala komplexem, který může řada měst závidět

Karlovy Vary – Multifunkční KV Arena je v regionu dozajista nepřehlédnutelnou stavbou, která už slouží veřejnosti sedm let. V současnosti ale neplatí, že je to komplex dvou hal – multifunkční arény a tréninkové haly. V uplynulých třech letech se totiž areál KV Areny významně rozrostl o další objekty.

LIGNETA, to není jen přeprava cestujících na linkách v regionu

Mírová – S názvem společnosti Ligneta se setkávají v Karlovarském kraji především lidé cestující linkovými autobusy této firmy. Záběr společnosti je ovšem mnohem větší. Poskytuje rovněž například komplexní silniční a odtahovou službu nonstop. Více nám řekl v rozhovoru Petr Schmid, jeden ze společníků firmy.

Plzeňská energetika nadále pokračuje ve snižování emisí

Plzeň – Rozhovor s vedením společnosti, která dokáže Plzeň vyvést ze tmy.

Dlouhodobí zaměstnanci nemusí mít strach o místo

Holýšov – Holýšovská firma Wuppermann Systemtechnik působí ve městě 15 let. Klade důraz na budování týmu vlastních kmenových zaměstnanců.

ZF Staňkov rozjede v nové hale další projekty

Staňkov – Vedení firmy intenzivně pracuje na získání nových projektů, které umístí do nové haly dokončené v loňském roce. Dosud dává práci 180 lidem.

Nýrská Okula už dávno není jen „výrobce brýlí na pět“

Nýrsko - Rozhovor s odbornými řediteli společnosti Okula Nýrsko Emilem Ondrem a Liborem Duchkem.

Do pěti let chci zvýšit počet zaměstnanců ze 125 na 200

Nýrsko - Až poletíte na příští dovolenou, pak vězte, že je velmi pravděpodobné, že sedák sedačky, na níž jste se v letadle uvelebili, byl vyroben zaměstnanci společnosti Greiner aerospace CZ v Nýrsku. 

Golfový areál patří mezi vzácné klenoty Karlových Varů

Karlovy Vary – Co patří ke klenotům největších tuzemských lázní? Někoho napadne, že jsou to dozajista překrásné kolonády, jiný dodá, že samozřejmě léčivé prameny.

Lékař uvidí na dálku, jak vám bije vaše srdce

Plzeň – V našem seriálu rozhovorů s šéfy významných firem spojených s naším regionem jsme si tentokrát povídali s Petrem Větrovským, ředitelem společnosti Biotronik.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies