V závodě na 73 kilometrů byl tentokrát rychlejší Tomáš Bauer z pořádajícího CK Kramolín.

Vítěz projel cílem v čase 1:50:52 hodiny, o pět vteřin zpět byl druhý Ptáček hájící barvy Cykloservexu Chotěšov, třetí už s více než minutovým odstupem skončil Roman Hanzelín. Stejná příčka patří jezdci Author Teamu Stupno i v průběžném pořadí série. První je Ptáček, druhý Bauer.

Až šestý byl v Kramolíně nejlepší muž divize A (do 29 let) Pavel Šturm z SK Chodsko následovaný Martinem Vodákem a Petrem Čechurou.

Také v duelu jezdců nad 40 let na 55 kilometrů se prosadilo nové jméno. Po Františku Raboňovi a Petru Svobodovi zvítězil tentokrát Vladimír Kumhera, padesátník ze sestavy Comfortu Plzeň.

Desátého ročníku závodu podporovaného Obecním úřadem v Kramolíně se zúčastnilo 120 cyklistů.

A Ramala Cup pokračuje i v závěru tohoto týdne. V neděli 17. května se v Běšinách u Klatov koná čtvrtý díl seriálu – Oehling Cup.

Prezentace v autokempu Běšiny od 8.30 do 9.30 hodin. Startuje se v 10.00 a v 10.10, cíl je ve Stříteži.