Ani v Jablonci se tým Slavie neprobudil

JABLONEC NAD NISOU, PLZEŇ - Ani duel s přímým sousedem v tabulce výhru volejbalistům Slavie USK Plzeň nepřinesl.

21.1.2008

Ilustrační fotoFoto: Aleš Krecl

„Podali jsme křečovitý výkon,“ uvedl kouč USK K. Lohr.

Západočeši tak stále uzavírají průběžné pořadí soutěže.

Ač byl každý set velmi vyrovnaný, nakonec hráči v Jablonci prohráli 0:3. Ve druhé sadě přitom hosté vedli 19:15. „Nezvládli jsme hlavně přihrávku. Opravdu to bylo od nás hodně nervózní se zbytečnými chybami,“ sdělil trenér.

Tým čekají ještě dva zápasy základní části. Poslední čtyři celky pak budou hrát vyřazovací část, tzv. play out. „Úplně poslední družstvo sestoupí přímo, předposlední čeká baráž,“ dodal Karel Lohr.

Fakta: Jablonec n. Nisou – USK Slavia Plzeň 3:0 (23, 23, 21): Sestava Plzně: Perk, Kvarda, Davídek, K. Lohr, Kalous, J. Lohr, libero Utler – Kalina.

21.1.2008 VSTUP DO DISKUSE

Roman Hubnik

Hubník: Boj o titul jsme si zkomplikovali

Zahájení turistické sezóny 2017 v Nepomuku. Svatojánské muzeum bylo možné navštívit zdarma.
13

Navrátilec Pilař: Můj pocit jde stranou

Praha, Plzeň – Když v 69. minutě vběhl na letenský trávník Václav Pilař, provázel jeho nástup potlesk tribun.

Série je u konce. Plzeň po třech letech se Spartou prohrála

Praha, Plzeň – Pětkrát po sobě dokázali v lize fotbalisté Viktorie Plzeň porazit pražskou Spartu. V neděli ale Letenští sérii Západočechů uťali – Sparta vyhrála nad Plzní 2:0 brankami Šurala a Karavajeva.

Plzeňští cyklisté pořádají už v pondělí tradiční cyklojízdu centrem města

Plzeň – Spolek Plzeň na kole pořádá už toto pondělí (24.4.) Velkou jarní cyklojízdu, která jako již tradičně povede ulicemi v centru krajské metropole.