Tým Indossu statečně vzdoroval favoritům

Plzeň – Dva těžké zápasy se soupeři ze špičky tabulky absolvovali o víkendu futsalisté Indossu Plzeň.

11.12.2013

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Vlastimil Leška

V dohrávkách Chance Futsal ligy podlehli nejdříve v pátek na palubovce lídra tabulky v Teplicích 0:5 a v neděli pak doma prohráli se třetím Tangem Brno 2:7.

Plzeňanům nevyšel v Teplicích úvod utkání, po čtrnácti minutách prohrávali 0:3. Potom hosté zpevnili obranu a domácí se těžko prosazovali.

Čtvrtý gól vstřelily favorizované Teplice až ve 39. minutě. Brankový účet pak uzavřeli domácí o minutu později pátým gólem.

„Bohužel jsme zaspali úvod zápasu a ve čtrnácté minutě vedli domácí už 3:0. Ještě vyššímu vedení soupeře zabránil výborný gólman Vild, který nás několikrát podržel," uvedl trenér Indossu Tomáš Kadlec.

Balticflora Teplice – Indoss Plzeň 5:0 (3:0)

Branky: 3. Paulo Pinto, 12. Rafael (Bruno Barbosa), 14. Lima Rafael (Kiliján), 39. Ferreira (Ribeiro), 40. Ribeiro (Ferreira).

Indoss: Vild, Vykoupil – Míka, Vitouš, Koc, Böhm, Lukáš, Kasýk, Vnuk, Scheinherr, Kubík, Šíša.

Už o dva dny později nastoupili futsalisté Indossu v dohrávce nejvyšší soutěže v domácí hale Slavie VŠ na Borech proti dalšímu z favoritů, celku Tango Brno.

Svěřenci trenéra Kadlece zaskočili soupeře pečlivou obranou a první poločas skončil těsným vedením Brna 1:0.

„Kluci hráli disciplinovaně v defenzivě, soupeř byl z naší pozorné obrany nervózní. Rozhodně nečekal, že to bude mít v Plzni tak těžké," prohlásil trenér Kadlec.

Utkání se zlomilo na začátku druhé půle, kdy na palubovce začali ´úřadovat´ reprezentant Seidler a bývalý hráč Indossu Kovács, kteří vstřelili tři branky a zápas rozhodli.

„Ve druhém poločase se projevila kvalita a zkušenosti soupeře. Přesto náš mladý tým musím za snahu pochválit. Kluci sbírají za pochodu v nejvyšší soutěži cenné zkušenosti," dodal kouč Tomáš Kadlec.

Indoss Plzeň – Tango Brno 2:7 (0:1)

Branky: 26. M. Míka, 39. Vnuk – 14. Chadzidis (Kovács), 21. Seidler (Kovács), 23. Seidler (Kovács), 25. Kovács (Seidler), 33. Záruba (Kovács), 36. Chlad (Seidler), 40. Seidler (Svoboda).

Plzeň: Vild, Vykoupil – Šíša, Scheinherr, M. Míka, Vitouš, Koc, D. Míka, Kučera, Böhm, Kasýk, Vnuk.

11.12.2013 VSTUP DO DISKUSE

Trénink FC Viktoria na Kypru
6

Muž nezvládl řízení, s autem vletěl do lesa

Kvůli nahlášené bombě evakuovali policisté část Prešovské

Plzeň - Anonymní oznámení o nastražené bombě v Prešovské ulici zaměstnalo ve středu odpoledne kriminalisty i psovoda se služebním psem.

Kopic: S vedrem se musíme vypořádat

Larnaka (od zvláštního zpravodaje Deníku) – Teplota přesahující třicítku a velké dusno. Záložník Viktorie Plzeň Jan Kopic si uvědomuje, že kromě soupeře a bouřlivého prostředí na stadionu AEK Arena se musí mužstvo na Kypru vypořádat i s nepříjemným klimatem.