Tenistům v Dobřanech vládl Pavlík

Plzeň – Tenisový turnaj mužů v Dobřanech, který byl zařazen do celostátního programu kategorie B, se stal kořistí Davida Pavlíka z TK Sparta Praha.

28.2.2013

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Drahomír Stulír

Ten ve finále dvouhry porazil za hodinu nejvýše nasazeného Lukáše Poláčka z LTC Modřany 2005 ve dvou setech 6:2, 6:2.

V kategorii čtyřhry překvapivě vyhrál nenasazený pár Michal Bíško (TK Sparta Praha) a Patrik Homola (TK MAS Sezimovo Ústí), kteří v dramatické rozhodující bitvě zdolali Tomáše Musila (Severočeská tenisová o. s.) a Davida Pavlíka (TK Sparta Praha) 1:6, 6:2, 1:0 (10:4).

V Dobřanech měl své zastoupení také plzeňský tenis. Nejlepšího výsledku dosáhl mladý nadějný hráč Lokomotivy Plzeň Jakub Vítek, který se probojoval do semifinále dvouhry i čtyřhry. Ve dvouhře prohrál osmnáctiletý tenista Vítek po vyrovnaném prvním setu s pozdějším vítězem turnaje Davidem Pavlíkem 7:5, 6:2.

Ředitelka turnaje Pavlína Šmatová si průběh turnaje pochvalovala. „Převážná většina účastníků se s námi loučila s tím, že rádi přijedou na další dobřanský turnaj pořádaný v naší moderní tenisové hale, což nás potěšilo," uvedla sportovní manažerka a vedoucí trenérka TK Dobřany.

28.2.2013 VSTUP DO DISKUSE

V parku Homolka našli mrtvého bezdomovce

Místo, kde vyroste nové parkoviště pro veřejnost

Další placené parkovací zóny jsou na dohled. Ještě letos

Družku znásilňoval, pak ji oloupil

Klatovsko – Dva týdny hrůzy prožila v Klatovech 35letá žena z Lounska. Její přítel, Václav Dražský (28) z Chotěšova, ji opakovaně znásilňoval.

Nominace Indráka překvapila, o to víc se těší

Plzeň – Odveta v Chomutově hokejistům Škody Plzeň vyšla. Svižné přípravné utkání vyhráli 4:1 a dvěma góly k tomu přispěl útočník Miroslav Indrák.

Bouřka se silným větrem zaměstnala hasiče v celém kraji

Plzeňský kraj - Hasiči odstraňovali padlé stromy a větve na více než třiceti místech.

Vyhlídky na postup jsou příznivé, říká Daniel Kolář

Plzeň – Jeho gól z 36. minuty byl vítězný. Daniel Kolář poslal Viktorii do vedení 2:1 ve čtvrtečním utkání play-off Evropské ligy proti Larnace.