Talentu zachránil remízu Stehlík

Plzeň – Drama až do posledních vteřin.

1.9.2017

házená předkolo poháru EHF Talent Plzeň x Olympiacos Pireus (Řecko)Foto: Deník / VAIZ Zdeněk

Házenkáři SSK Talent Robstav-M.A.T. Plzeň remizovali v pátek pozdě večer na úvod Poháru EHF na domácí palubovce v prvním utkání předkola s řeckým mistrem Olympiacos S. F. Pireus 21:21 po poločase 12:8.

Domácí svěřenci trenéra Michala Tonara vedli skoro po celý zápas, poločas vyhráli s náskokem čtyř gólů.

Řecký šampion se ale nezdával a po přestávce postupně stahoval náskok Plzeňanů.

Pět minut před koncem utkání hosté srovnali na 20:20 a minutu na to šli poprvé v utkání do vedení.

Řecký tým držel těsný náskok ještě v poslední minutě, ale domácí dokázali v nervydrásajícím závěru vyrovnat – Jan Stehlík se prosmýkl kolem obránce a napálil míč nekompromisně do branky.

Odvetný zápas se po dohodě obou soupeřů uskuteční rovněž v Plzni – nedělní utkání v Městské hale na Slovanech začíná v 17.00.

SSK Talent Robstav-M.A.T. Plzeň - Olympiacos S. F. Pireus 21:21 (12:8).

SSK Talent Robstav-M.A.T. Plzeň: Šmíd, Štochl, Herajt – Fořt, Jonáš, Šafránek, Ivancev, Rom, J. Tonar, M. Tonar, Stehlík, Poloz, Kačín, Chmelík, Šindelář, Šíra.

Olympiacos S.F. Pireus: Tsilimparis, Tsaknis – Kostakidis, Tziras, Karampourniotis, Misaildis, Stoumpis, Kandylas, Sanikis, Alvanos, Papadionysiou, Fampats, Liapis, Chalaris.

1.9.2017 VSTUP DO DISKUSE

FK Mladá Boleslav - FC Viktoria Plzeň
17

Viktoria válí, vyhrála poosmé v řadě

Festival Sporťáček na Atletickém stadionu města Plzně.
13

Nález mrtvé sestřičky se natáčel v ruinách továrny

Šumava – V neděli TV Nova odvysílá už pátý díl druhé řady Policie Modrava, který nese název Sestřička. I při jeho natáčení se událo několik perliček, o něž se s Deníkem podělil režisér a autor celého projektu Jaroslav Soukup.

Plzeň očima Jarmily Hruškociové

Plzeň - Jarmila Hruškociová (rozená Dycková) je profesionální tanečnice. Vystudovala Taneční konzervatoř v Brně. Od roku 2007 je členkou baletu Divadla J. K. Tyla v Plzni, kde se později stala sólistkou.

V Kopeckého sadech našel muž mrtvolu

Plzeň - Mrtvé tělo objevil pracovník, který přišel do sadového okruhu čistit kašnu.

Viktorii čeká bitva. Pokoří i Mladou Boleslav?

Plzeň – „Máme zatím plný počet bodů, ale aniž bych chtěl podceňovat soupeře, se kterými jsme dosud v lize hráli, zápasy pravdy nás teprve čekají,“ prohlásil po pondělním utkání se Zlínem trenér fotbalistů Viktorie Plzeň Pavel Vrba.