Talent se dočkal vítězství v Přerově

Plzeň - Házenkáři Talentu M.A.T. Plzeň se po dlouhé době opět mohli radovat z extraligového vítězství.

27.9.2013

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Vlastimil Leška

Po zisku dvou bodů v úvodním utkání nového ročníku soutěže ve Zlíně vyhráli svěřenci trenérů Martina Šetlíka a Jiřího Hynka v páteční předehrávce 5. kola v Přerově vysoko 30:22.

V úvodu si žádný ze soupeřů nedokázal vytvořit výraznější převahu a po dvaceti minutách bylo skóre vyrovnané - 7:7. Závěr prvního dějství se ovšem povedl lépe Plzni a do kabin si odnášela náskok 11:9.

Ve stejném trendu se nesl také začátek druhé půle. Západočeši oproti prvnímu poločasu zpřesnili koncovku a ve 41. minutě se dostali do vedení 18:12. Přerov se ale také díky třem proměněným sedmičkám dostal zpět do hry a ve 46. minutě domácí snížili na 17:20.

Západočeši ovšem dobře rozehraný duel nepustili. V 53. minutě už měli náskok devíti branek (26:17) a nakonec si z Přerova odvezli dva body za vítězství 30:22.

Extraliga házenkářů - 5. kolo: Sokol HC Přerov - Talent M.A.T. Plzeň 22:30 (9:11)

27.9.2013 VSTUP DO DISKUSE

Stepaři zabodovali na mistrovství ČR
2

Stepaři plzeňského Step by Step studia zabodovali na Mistrovství ČR

Na turisty čekají povozy, zimotvor i unikátní diadém

Vzácného veterána dostal Milan Vaníček jako osmnáctiletý kluk pod stromeček

Plzeň – Psal se rok 1962 a osmnáctiletý Milan Vaníček právě složil řidičské zkoušky. O Vánocích našel pod stromečkem doklady na automobil Salmson Grand Sport, který mu daroval jeho otec.

Motorkář srazil dítě z kola. Řidička zase chodce na přechodu

Plzeň - Ke dvěma vážným střetům došlo na plzeňských silnicích v sobotu v podvečer.

Chotíkovští opět pomáhali zdravotně postiženému Tadeášovi

Chotíkov – Téměř 250 dětí i dospělých zavítalo v pátek odpoledne na Chotíkovskou šlápotu a také jarmark.

Viktoria vyhrála, na obhajobu titulu však tři body nestačily

Plzeň - Fotbalisté Viktorie Plzeň porazili Jihlavu 2:0, mistrovský titul ale bere Slavia Praha, která zdolala Brno 4:0. Viktoria tak nepřidala třetí zlato za sebou a sezonu 2016/2017 zakončila na druhém místě.