Talent jede do Přerova potvrdit post lídra

Plzeň – V pozici jasného favorita půjdou v neděli házenkáři Talentu M.A.T. Plzeň do extraligového utkání na půdě Přerova. Ten totiž zatím ve 12 zápasech neuhrál ani bod, zatímco Plzeň je s 18 body na čele tabulky.

28.11.2014

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Zdeněk Vaiz

„Na druhou stranu hrajeme venku a to nejsou nikdy jednoduché zápasy. Důležité bude soupeře nepodcenit a přistoupit k zápasu naplno hned od začátku," nabádá své svěřence trenér plzeňského týmu Martin Šetlík.

Roli favorita ovšem přijímá. „Věřím ale, že utkání zvládneme a já budu moci dát příležitost všem hráčům," plánuje kouč Talentu.

Varováním pro plzeňský tým může být minulé kolo, kdy Přerov doma přehrával v poločase Frýdek-Místek 18:17.

„To je přesně ono. Frýdek to tam jel pouze odehrát, domácí se chytli a potom měl favorit problémy. My už máme pár takových zápasů za sebou a jsem přesvědčen, že nic nepodceníme," říká Šetlík.

Po přestávce ale Přerov odpadl a nakonec prohrál 30:38.

„Nastupují v menším počtu hráčů na střídání, takže jim potom mohly dojít síly. My ale chceme hrát tak, aby to, že hraje první s posledním, bylo vidět od první minuty," uvedl trenér úřadujícího mistra.

Utkání 13. kola začíná v neděli v 10.30 hodin a Západočeši neponechávají nic náhodě. Do Přerova jedou už v sobotu.

„Přespíme v Přerově, takže budeme odpočatí," potvrzuje Martin Šetlík, který by měl mít k dispozici kompletní kádr.

První duel těchto soupeřů v aktuální extraligové sezoně ovládli házenkáři Plzně.

V poločase sice vedli nad Přerovem pouze o dvě branky 13:11, ale po změně stran dovolili soupeři jen čtyřikrát skórovat, sami nastříleli 19 gólů a vyhráli vysoko 32:15.

28.11.2014 VSTUP DO DISKUSE

Dvaadvacetiletý Jan Bielik je zakladatel projektu Rozběháme Česko.

Plzeň očima Jana Bielika

Plzeň očima Kamily Frumertové Kikinčukové
4

Pejsar: Dostanou přes hubu. Venca je vtipnej, vzkázal Šour

Plzeň – O boxerský pás českého šampiona v těžké váze profesionálů se bude boxovat v Plzni. Rozhodla o tom pondělní veřejná dražba v plzeňském hotelu Marriott.

Dopravní podniky odpustí černým pasažérům úroky

Plzeň - Pokutu zaplatit musí, úroky jim však budou prominuty.

Superdebata Deníku: ptejte se Babiše a dalších lídrů

Pokud chcete ještě něco vědět před volbami od kandidujících stran, máte šanci se zeptat právě teď. Deník ji vašim jménem položí už ve čtvrtek 19. října, tedy den před parlamentními volbami, desítce lídrů politických stran při závěrečné předvolební debatě v sídle listu.