Rokycany – Tachov 2:3

Dramatický náboj měl zápas, ve kterém Tachov usiloval o návrat na čelo tabulky. Domácí měli bleskový nástup a v osmé minutě již vedli 2:0. V 18. minutě fauloval brankář Vild pronikajícího Chadu a byl vyloučen. Hosté pak snížili z akce zavánějící ofsajdem a před přestávkou vyrovnali. Ve druhé půli měl Tachov mírnou převahu, ale bez šancí. V závěru nevyužil příležitost domácí Fiala, z protiútoku rozhodl o výhře hostů Rulf.

Nejlepší hráči: Tobrman – Chada. Poločas: 2:2. Branky: 7. Mraček, 8. Tobrman – 26. Chada, 38. Hudec, 83. Rulf. Rozhodčí: Niedermayer. ŽK: 2:3. ČK: 1:0 (18. Vild). Diváků: 300.

Rokycany: Vild – Jícha, Čihák, Marek Jedlička, Tobrman, Mraček (83. Rýdl), Kozler (77. Hereit), J. Scheinherr, Blecha (18. Žížek), Javůrek, M. Scheinherr (63. Fiala). Trenér P. Aubrecht.

Tachov: Valenta – Luk. Čížek, L. Viterna, Kaše (62. Lad. Čížek), Machač, Malý, Šácha (90. Habart), Rulf, Chada, Hutta, Hudec. Trenér M. Chada.

Klatovy B – Manětín 3:5

Domácí šli do vedení, ale Manětín brzy otočil skóre. V dalším průběhu fotbalovější hosté stále vedli a s přehledem dovedli zápas do vítězného konce.

Nejlepší hráči: Kraus – Pleyer. Poločas: 2:3. Branky: 6. a 44. (PK) Kraus, 58. Beneš – 13. (PK) Štolka, 38. Dobrý, 43. Spal, 55. (PK) a 85. Pleyer. Rozhodčí: Křen. ŽK: 3:2. Diváků: 50.

Klatovy B: Herman – Rendl, Bouberle, Jakubec (8. Kotáb), Votípka (55. Popelka), Aubrecht, Beneš, Meszáros, Ježek, Kováč (46. Lukeš), Kraus. Trenér I. Lužný.

Manětín: Pochobradský – Fuchsa, Bulín, Eliáš, Spal, Pleyer, Blecha, Dobrý, Štolka, Korynta, Barchanski. Trenér J. Aubrecht.