Program skupiny A, ve které hrají i Češi, pokračoval duelem Slováků s Indií. Slováci sice dokázali ve třetí třetině dohnat dvoubrankovu ztrátu a srovnali na 3:3, ale dvaadvacet vteřin před koncem ve vlastní přesilovce po brejku Mostaghima inkasovali počtvrté. Právě Indie bude dalším soupeřem českého celku, hraje se v pondělí od 17 hodin.

Ve skupině B vstoupili do turnaje vysokým vítězstvím obhájci titulu z Kanady. Velkou Británii rozstříleli 21:1. Outsider sice po většinu první třetiny držel lichotivý stav 0:2, ale v jejím závěru se Kanaďané rozstříleli, čtvrtý a pátý gól dělilo pouhých devět vteřin. Ve druhé a třetí třetině pak přidávali další góly, Britové dosáhli čestného úspěchu za stavu 19:0. Už předtím si v utkání stejné skupiny poradili Portugalci s Italy.

V zápasech nižší výkonnostní úrovně (pool B) rozhodli Američané o svém vítězství nad Řeckem až v závěrečné třetině, roli favorita zvládl i Pákistán. Nad Kajmanskými ostrovy zvítězil 3:1.

Mezinárodní premiéra se nepovedla hokejbalistům Hongkongu. Zkušenějším Rakušanům podlehli 1:8. Naopak Finové hned při svém prvním zápase bodovali. S Bermudami prohrávali už 1:4, ale ve třetí části manko zlikvidovali a připsali si první bod.

A pool - skupina A: Slovensko - Indie 3:4 (0:1, 1:1, 2:1). Branky: 23. Svitana, 40. Tóth (Románek), 42. Škvaridlo (Minárik, Giba) - 12. D. Brar (Kalkat, Sm. Kaila), 30. Sh. Kaila (Mostaghim), 32. Kalkat (Sm.Kaila, Sh. Kaila), 45. Mostaghim (Dusanj).

Skupina B: Itálie - Portugalsko 0:2 (0:0, 0:1, 0:1). Branky: 28. Duarte (Perreira), 33. C. Ferreira (Vitoria).

Kanada - Velká Británie 21:1 (6:0, 5:0, 10:1). Branky: 4. Russo (Ferone), 8. Morello (Ryan, Daoust), 13. Bishop (Frechette, Roy), 13. Bishop (Nowakowski), 14. Cook (Ferone, Russo), 15. Roy (Labonte, Daoust), 19. Corbeil (Paravano), 23. Ferone (Jarvis), 27. Frechette (Bishop), 28. Roy (Daoust, Labonte), 29. Daoust (Roy, Labonte), 32. Labonte (Fontaine, Nowakowski), 33. Daniele (Ryan, Morello), 34. Daniele (Ryan ), 34. Pynn (Frechette, Bishop), 36. Cook (Chouinard, Cortbeil), 36. Fontaine (Daoust), 38. Frechette, 40. Ferone (Roy, Labonte), 43. Fontaine (Daoust, Labonte), 44. Courtney (Daniele, Ryan) - 41. Morrison (Porubsky).

B pool - skupina C: Pákistán - Kajmanské ostrovy 3:1 (1:0, 1:0, 1:1). Branky: 10. B. Lucas (B. Buttar, O. Buttar), 30. I. Chaudhry (O. Buttar), 37. Bilal (Baig) - 31. Maw.

Bermudy - Finsko 4:4 (0:1, 4:0, 0:3). Branky: 18. Bouwens (Bertrand, Coleman), 20. Gazzard (Drewiczki), 21. Gazzard (Angus, Drewicki), 25. Critchley - 5. Ha. Mäenalainen, 34. Luukanen (Viitanen), 37. Skyttä, 38. Koskinen.

Skupina D: USA - Řecko 4:2 (1:0, 1:2, 2:0). Branky: 15. Leveseque (Headley), 22. Leveseque (Gazzo), 32. Housser (Hildreth), 37. Allen (Housser) - 18. Kontitsis (Papastergiou), 27. Voulomanos.

Skupina D (B pool): Rakousko - Hongkong 8:1 (4:0, 2:0, 2:1). Branky: 1. T. Raffl (Petrik), 9. Petrik (M. Raffl),11. Petrik (Rantfl), 14. T. Raffl (Schumnig), 19. Rantfl, 19. T. Raffl (Gapppitz), 38. Petrik (Rantfl, M. Raffl),42. Stanossek (Balloch, M. Raffl) - 34. Foster (Tessaro).